Rüyada Caminin İçinde Yemek Yapmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Caminin İçinde Yemek Yapmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada cami içerisinde yemek yapmak genel olarak yakın zaman içerisinde büyük bir işe gireceğinize ve o işte başarılı olup herkesin dikkatini çekeceğinize , insanlar tarafından büyük takdirler toplayacağınıza , iş ayrımı yapmadan gireceğiniz her işte başarılı olacağınıza , kısa zaman içerisinde tatil veya dünya turu gibi bir yere gideceğinize , kazanacağınız her lezzetin kıymetini bileceğinize , hem ailenizle hem de arkadaşlarınızla beraber güzel vakitler geçireceğinize işaret eder.

Aynı zaman da ; hayat koşullarınızın çok iyi olacağına , elinizi atacağınız her konuda çok iyi yerlere geleceğinize , en sonunda amacınıza ulaşacağınıza ve kafanıza koyduğunuz her işi yapacağınıza , hem ailenize hem de milletinize hayırlı evlat olacağınıza , önemli işler yaparak güzel yerlere geleceğinize , devlet kurumunda çalışıyorsanız o zaman ciddi işler yapacağınıza ve mevki olarak yükseleceğinize alamet eder.

Rüyada Cami İçinde Yemek Yemek

Hem sıkıntılardan hem de dertlerinizden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , yapacağınız işlerde büyük başarılar elde edeceğinize ve çok iyi yerlere geleceğinize , kazancınızın her geçen gün artmasına , hiç mutlu değilken bir anda çok mutlu olup iyi zamanlar geçireceğinize , her konuda çok azimli ve sabırlı olduğunuzdan dolayı büyük işler başaracağınıza , arzu ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize , zekanızı kullanarak büyük işler başaracağınıza alamet eder. ,

Bazı rüyacılara göre ise ; zor geçen yaşamınızın bir anda iyi geçeceğine , ailenizle beraber bir konuda hakkında önemli karar vereceğinize , hem huzurlu hem de güzel yuvanızın olacağına , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , sevgiliniz varsa onunla güzel zamanlar geçireceğinize , iyi bir haber alıp mutlu olacağınıza yorarlar.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir