Rüyada Renkli Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Renkli Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?

0

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan gördüyseniz , gerçek yaşantınız da hem size karşı düşman olan hem de kindar birisine delalet eder. Aynı zaman da çevrenizde bulunan insanlara karşı her zaman daha dikkatli olmanız gerektiğine , yeni birisi ile tanışacağınız zaman mantıklı hareket etmeniz gerektiğine , günlük yaşantınız da başınıza gelebilecek kötü olaylara ve bu durumu atlamak için eskisine göre daha fazla çalışacağınıza işaret eder.

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada Yeşil Renkli Yılan Görmek

Rüyada yeşil renkli yılan görmek , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı hem çok iyi yerlere geleceğinize hem de başkalarının gözü kalacağına , güçsüz düşmanınız olacağına , kazanacağınız büyük güçlere , hem özel yaşantınız da hem de eğitim hayatınız da her zaman güçlü duracağınıza ve ayağınızı kaydırmak isteyen insanların olmasına alamet eder.

Başka rüya yorumcularına göre ise ; hem zararsız hem de kindar olan düşmanlara , hayatınıza başka insanların yön vermesine , her zaman kararlarınızın arkasında durmanız gerektiğine ve çekmiş olduğunuz çilelerden soran en sonunda huzura kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Sarı Renkli Yılan Görmek

Rüyada sarı renkli yılan gördüyseniz , çevrenizde kem gözlü insanların olmasına , her konuda çok şanslı olacağınıza , artık sorumluluklarınızın farkında varmanız gerektiğine ve kazanacağınız paraları tutumlu harcamanız gerektiğine rivayet edilir.

rüyada renkli yılan görmek ne anlama gelir

Rüyada Renkli Yılan Öldürmek

Rüyada renkli yılan öldürdüğünüzü gördüyseniz , hem düşmanlarınıza hem de size karşı rakip olanlara karşı büyük zaferler elde edeceğinize , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahata kavuşacağınıza , karşınıza çıkacak olan büyük fırsatlara , ailenizle beraber güzel zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Renkli Yılan Saldırması, Sokması

Rüyada renkli yılan saldırdığını ve sokmasını gördüyseniz , bazı akrabalarınızdan nefret ettiğinize , zor zamanlarınızda bazı arkadaşlarınızın sizin yanınız da olmayacağına , çeşitli zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağınıza , bazı zamanlar mutsuz olacağınıza ve bir süreç boyunca zorluk çekeceğinize ama sonrasında huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir