Rüyada Namussuzlukla Suçlanmak Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Namussuzlukla Suçlanmak Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada namussuzlukla suçlandığınızı gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da çok mutlu ve başarılı birisi olduğunuz için bazı insanların sizi kıskanmasına bu sırrınızı çözeceklerine , hem paranızın hem de kazanmış olduğunuz ekmeğinizin artmasına , kırgınlık yaşadığınız insanlar varsa onlarla aranızı düzelteceğinize , hep yolunu gözlemiş olduğunuz kişiye en yakın zaman içerisinde kavuşup çok mutlu olacağınıza , istemiş olduğunuz başarıyı elde edeceğinize işaret eder.

Aynı zaman da eski günlerde çekmiş olduğunuz sıkıntıları bir kenarı bırakıp rahat bir nefes alacağınıza , hayatınızın bundan sonraki günlerinde zahmetsiz olacağa , etmiş olduğunuz dualarınızın kabul olmasına , çevrenizdeki insanların size karşı saygı duymasına , iş hayatınızda başarılar elde edip iyi yerlere gelerek büyük kazançlar elde edeceğinize , karşınıza çıkacak olan büyük engelleri aşacağınıza yorulur.

Rüyada Namussuz Olmak

Önemli işlerle uğraşıp yapmak isteyeceğiniz projelerinizi hayata geçirmeye başlayacağınıza , uzun bir süre boyunca sıkıntılar çekeceğinize fakat bu sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğinize , mutlu bir hayatınızın olmasına , uzun yıllar boyunca sağlıklı zamanlar geçireceğinize , son zamanlarda yaşamış olduğunuz kötü durumlar varsa bunları aşacağınıza , hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; hem sıkıntılarınızdan hem de üzüntülerinizden kurtulacağınıza , çevrenizde yardım ettiğiniz insanlardan hayır duaları alacağınıza , maddi olarak sıkıntılar yaşıyorsanız bu durumdan kısa sürede çıkıp elinizin bollaşacağına , hayırlı günler geçirmeye başlayacağınıza ve gireceğiniz işlerde çok başarılı olup kendinizi her alanda sevdireceğinize , önemli yatırımlar yaparak paranızı her geçen gün arttıracağınıza yorulur.

Aynı zaman da ters giden işleriniz varsa o işlerinizi yoluna koyacağınıza , hayırlı kazançlar elde edeceğinize ve hayal etmiş olduğunuz şeylere fazla zaman geçmeden kavuşacağınıza işaret eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir