Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada köpek görmek genel anlamda iyiye ve hayra yorumlanmaz. Köpeği hangi şekilde ve ne yaparak gördüğünüz burada çok önemli bir konudur tabi.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü gördüyseniz o zaman hem arzulamış olduğunuz hem de gerçekleşmesini çok istemiş olduğunuz şeylerin kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine ve bu duruma da çok sevineceğinize işaret eder.

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek size doğru saldırıyorsa ve ısırırsa o zaman etrafınızda bulunan düşmanlarınızın size karşı zarar vermek isteyeceklerine , fakat ne yaparlarsa yapsınlar herhangi bir şekilde size zarar veremeyeceklerine sadece size karşı kin güdeceklerine alamet eder.

Size doğru saldıran köpekler çok fazla ise ; ailenizden birisinin size karşı davranışını yanlış anlayacağınıza ve bu yüzden o kişi ile küçük tartışma içerisine gireceğinize ama açıklama yaparak bu durumu fazla büyümeden çözeceksiniz.

Rüyada görülen köpek salyalı bir şekilde size saldırıyorsa ; gerçek yaşamınızda olan düşmanınızın size karşı edeceği laflardan dolayı canınızın sıkkın olmasına işaret eder.

Köpek üzerinize saldırıp kıyafetinizi parçalarsa ; halletmeye çalışmış olduğunuz işlerinizde bazı sorunlar yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması , iş yerinizde rekabetin olmasına ve bu kişilerin size bazı zararlar vermek isteyeceklerine , rüyada eğer korkunuz ve acınız ne kadar büyük olursa size karşı verilecek zarar da o kadar büyük olacağına delalet eder.

Başka rüya yorumcularına göre ise , size zarar vermek isteyen düşmanlarınızın yavaş yavaş harekete geçeceklerine , sizin hiç hoşlanmayacağınız şeyler yapacaklarına işaret eder.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek gördüyseniz çevrenizde size karşı kötülük yapacak bir kadının bulunmasına tabir edilir. Eğer dişi olan köpek erkek köpeği kovalıyorsa o zaman size karşı kötü huylar besleyen bir kadından kötülük göreceğinize , itibarınızın zedelenmesine alamet eder.

Rüyada Anne Köpek Görmek

Rüyada anne köpek görmek , hayra yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Eğer gerçek yaşam da çocuğunuz varsa onların size karşı iyilik yapacaklarına , bekarsanız da kısa zaman içinde hayırlı birisi ile evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada bir köpeği beslediğinizi gördüyseniz , bazı eşyalarınızı kaybedeceğinize , hastalık varsa bu hastalığın artmasına , kötü olan kişilerden size gelecek olan zararlara alamet eder.

Rüyada Tazı Köpeği Görmek

Rüyada tazı köpeği rüyayı gören kişi çok hayırlıdır. Hem güçlü hem de zalim bir düşmana yorulur fakat devlet işi içerisindeyseniz o zaman makamınızın bir anda yükseleceğine yorulur.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir