Rüyada Kuaför Görmek ( Dövmek ) Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kuaför Görmek ( Dövmek ) Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada kuaför görmek , rüya sahibinin gerçek yaşam da yapmış olduğu hayırlı işlerden dolayı Allah katında çok sevap işlediğine ve edeceği duaların kendisine hayır getireceğine , iş konusunda büyük kazançlar elde edeceğine ve bu sayede daha iyi yerlere geleceğine , çevrenizdeki insanlardan en önemli anınızda destek alacağınıza , hem isteklerinizin hem de arzularınızın yavaş yavaş yerine geleceğine ve işiniz yoksa iş arıyorsanız o zaman yakın zaman içerisinde iş bulacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da , yaşamış olduğunuz sıkıntılardan , üzüntülerden , dertlerden ve kuruntulardan çok fazla zaman geçmeden kurtulacağınıza , size büyük kazançlar sağlayacak işlere adım atacağınıza , elinize geçecek olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize , iş hayatınızda iyi yerlere gelebilmek için büyük çabalar sarf edeceğinize ve bu çabalarınızın karşılığını er yada geç alacağınıza , hiçbir zaman karamsarlığa kapılmadan doğru yolda ilerleyeceğinize alamet eder.

Rüyada Kuaför Dövmek

Hem çok üzüleceğiniz hem de mutsuz olacağınız bir döneme gireceğinize , borçlarınız varsa bunları ödemede zorluk çekeceğinize fakat fazla zaman geçmeden elinize geçecek olan paralar ile borcunuzu ödemeye başlayacağınıza , bir sıkıntıya düşeceğiniz zaman çevrenizdeki dostlarınızdan yardım alacağınıza , hayal etmiş olduğunuz şeylere kavuşmaya başlayacağınıza , sevmiş olduğunuz insanlarla beraber güzel vakitler geçireceğinize ve hiçbir şekilde arkadaşlarınızla sorunlar veya tartışmalar yaşamayacağınıza işaret eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; alacağınız zaferlerden dolayı adınızı her yere duyuracağınıza , hayal etmiş olduğunuz o döneme gireceğinize , sorunlarınız varsa bunları çözmeye çalışacağınıza , kafanızın tamamen bundan sonra daha rahat olacağına , yaşamış olduğunuz zorlukları geride bırakacağınıza ve yakın zaman içinde alacağınız bir haberden dolayı mutlu olacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde ; bekarsanız artık yuva kurmak isteyeceğinize , hayatınızda yeni düzenlemeler yapacağınıza , hem ferah hem de aydınlık günler geçireceğinize ve büyük gelişmeler yaşayarak daha iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir