Rüyada Göğsünde Kitle Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Göğsünde Kitle Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada göğsünde kitle olduğunu görmek , gerçek yaşam da çok keyif alacağınız zamanlar geçireceğinize , atacağınız büyük adımlardan dolayı adınızı her yere duyuracağınıza , karşınıza çıkacak olan fırsatları doğru bir şekilde değerlendirip iyi kazançlar elde edeceğinize , geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz ve size çok acı veren durumları artık unutmaya başlayacağınıza , iş yaşantınızda elde edeceğiniz büyük başarılardan dolayı hem mevki olarak yükseleceğinize hem de yüksek kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra , kimseyi incitmemek için elinizden geleni yaptığınıza , iyi bir insan olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , yeni işler başaracağınıza , hane içerisinde bolluğun ve bereketin hiç eksik olmayacağına , ferah içerisinde ailenizle beraber mutlu vakitler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Göğsünde Kitle Olduğunu Öğrenmek

Hayatınızda bazı konularda değişiklik yapmaya başlayacağınıza , hem anneniz hem de babanızla beraber güzel vakitler geçireceğinize , maddi ve manevi olarak güzel yerlere geleceğinize , şansınızın ve kısmetinizin sizden yana olmasına , yaşamınıza renk katacağınıza , gelir kapılarınızı arttıracağınıza , hastalığınız varsa kısa süre içerisinde iyileşeceğinize , tüm sıkıntılarınızı ve dertlerinizi artık atacağınıza rahat bir nefes alacağınıza , başka bir yerden gelir kapısının olacağına yorulur.

Bazı rüyacılara göre ise ; yakın zaman içerisinde alacağınız mutlu bir haberden sonra yüzünüzün eskisine nazaran daha çok güleceğine , hem ağız tadınızın hem de neşenizin yerinde olmasına , işlerinizde yaşayacağınız sorunların üstesinden er yada geç geleceğinize , ailenizle beraber mutlu zamanlar geçireceğinize , sevmiş olduğunuz bir insanın başının sıkışacağına ve bu insana yardım eli uzatacağınıza , ruhunuzu güzelleştireceğinize , hem keyifli hem de neşeli bir insan olduğunuz için çevreniz tarafından sevilen insan olacağınıza , işinizi her zaman doğru yaptığınız için ileri de itibar kazanacağınıza ve iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir