Rüyada Ziyafet Görmek ( Hazırlamak ) Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Ziyafet Görmek ( Hazırlamak ) Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada ziyafet görmek , rüyayı gören kişi gerçek hayatta yapacağı bir zararı telafi etmek için çaba sarf edeceğine , ters giden işleriniz varsa bunların bir anda normale döneceğine , sürekli olarak işiniz için dualar ederek en sonunda dualar sayesinde işlerinizin yoluna gireceğine , iş yaşantınızda başarılarınızdan dolayı yükselişe geçeceğine , maddi olarak büyük bir rahata ereceğinize , büyük adımlar atarak adınızı her yere duyuracağınıza ve güzel çalışmalar yapacağınıza işaret eder.

Bunların haricinde , hem dileklerinizin hem de etmiş olduğunuz dualarınızın yakın zaman içerisinde kabul olacağına , kurmuş olduğunuz hayaller varsa bunların gerçekleşeceğine , parasal konularda durumunuzu iyileştireceğinize , ilerleyen zamanlar da daha iyi yerlere geleceğinize , size karşı düşman olan insanların zarar veremeyeceğine ve emellerine ulaşamayacaklarına , sorunlarınız varsa bunları ortadan kaldıracağınıza ve yüzünüzün her zaman güleceğine alamet eder.

Rüyada Ziyafet Hazırlamak İhya

Sevmiş olduğunuz insanlarla beraber çok güzel yerlere giderek güzel zamanlar geçireceğinize , beklemiş olduğunuz şeylerin hızlıca olacağına , bol şanslı bir döneme gireceğinize , tüm sıkıntılarınızdan ve üzüntülerinizden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , evliyseniz o zaman nortupu gibi bir evladınızın olacağına , kurmuş olduğunuz hayallerinizin yavaş yavaş olacağına , huzurlu ve mutlu yaşam süreceğinize , işlerinizin yolunda gitmesine , hem mallarınızın hem de paralarınızın çoğalacağına delalet eder.

Bazı rüyacılara göre ise ; yakın zaman içerisinde alacağınız bir müjdeli haberden sonra mutlu olacağınıza , dertlerinize çare bulacağınıza , dünyayı gezmek için bir yola çıkacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza ve kazancınızı her geçen gün arttıracağınıza yorulur.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir