Bayan Yeni Koyu Renkli Oje Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Bayan Yeni Koyu Renkli Oje Modelleri

0

Genç kızlar için oje çok önemli bir konudur. Özellikle dışarı çıkacak olan kızlar giyecekleri kıyafetler ile daha da güzel ve alımlı olmak için tırnaklarına yapacakları ojeyi çok özenle seçerler. Bu sezon ise en moda ojeler koyu renkli oje modelleridir. Burada paylaştığımız ojeler sayesinde tırnaklarınız çok farklı şekilde şekillenecek. Tabi burada bulunan modeller sadece fikir amaçlıdır yani sizler bolca koyu renklerde ojeler rahatlıkla bulup yapabilirsiniz.

Yalnız kızlar oje sürmeden önce kesinlikle tırnaklarınızı şekillendirin ve daha sonra ojenizi sürmeye başlayın. Çünkü oje üzerinde şekillendirme yapmak isterseniz bunu yapmanız daha zor olur. Bu yüzden oje sürmeden önce söylediğimiz işlemi yapabilirsiniz. Koyu renkte yapılan ojeler sayesinde oldukça alımlı ve güzel bir bayan olacaksınız bence. Görsellerde ilk sırada yer alan mor renkte simli oje mesela çok güzel duruyor değil mi ?

Koyu Renkli Ojeler

İlk önce düz renk sürerek daha sonra istediğiniz şekilde şekil verebilirsiniz. Fakat kızlar her zaman oje seçimi yapmadan önce kıyafetinizi ve giyeceğiniz ayakkabıları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Sonra oje yaptığınız zaman her katman için kurumasını bekleyin. Bu şekilde yaparsanız hem daha düzgün olur hem de dağılmamış olur.

Şahsen kızlar ben bu modelleri çok beğendim 2021 yılında koyu renkteki renkli ojeler bir hayli tutulacağa benziyor. Özel gecelerde veya davete gidecekseniz moda olan bu örneklerden birini seçmenizi öneririm. Neyse ben oje örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir