Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta gördüyseniz , hem rızkınızın hem de bereketinizin bir anda artmasına , hane içerisin de mutluluğun ve huzurun hiçbir zaman eksik olmayacağına delalet eder. Bunun yanı sıra , kısmetinizin açılmasına ve artmasına , refah içerisin de bir yaşam süreceğinize , kısa zaman içerisin de alacağınız haberden dolayı mutlu olacağınıza , kazanacağınız paraları her zaman hayırlı işler de kullanacağınıza işaret eder.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada Haşlanmış, Soyulmuş Yumurta Görmek

Rüya da hem haşlanmış hem de soyulmuş yumurta gördüyseniz , karşınıza çok güzel fırsatların çıkacağına , kapalı olan kısmetiniz varsa onun açılmasına , akrabalarınız tarafından çok kıskanılan birisi olacağınıza , kem gözlülerden ve aynı zaman da kindar olan insanlardan uzak durmanız gerektiğine yorulur.

Başka rüyacılara göre ise ; kazancınız da artmalar olacağına , elde edeceğiniz yüksek miktarda kazanç sayesin de aileniz tarafından çok övülen birisi olacağınıza yorarlar.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Yediğini Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta yediyseniz o zaman aileniz tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , hayırlı evlat olmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , kısmet , zenginlik ve mutluluk gibi anlamlara gelir. Aynı zaman da büyük hayalleriniz varsa bunları gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , maddi olarak varlığınızın yerin de olmasına ve yeni iş kapılarının açılmasına rivayet edilir.

rüyada haşlanmış yumurta görmek ne anlama gelir

Rüyada Haşlanmış Yumurta Soyduğunu Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta soymak , eğer gerçek yaşam da her konuda sabırlı olursanız o zaman sabrınızın sonunda istemiş olduklarınızı elde edeceğinize , hayallerinize ulaşmak için büyük çabalar sarf edeceğinize , çevreniz tarafından saygı ve sevgi göreceğinize , sizin hakkınız da edilen dedikodulara kulak asmayıp kendi yolunuza bakacağınıza işaret eder.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta sarısı gördüyseniz , bu rüya genel olarak kısmet gibi anlamlara gelmektedir. Gelecek zaman da ne istiyorsanız onların olacağına , eskisine göre daha fazla çalışacağınıza , hayal etmiş olduğunuz hayata kavuşacağınıza , yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağınıza alamet eder.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir