Kadınların Yeri

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta gördüyseniz , hem rızkınızın hem de bereketinizin bir anda artmasına , hane içerisin de mutluluğun ve huzurun hiçbir zaman eksik olmayacağına delalet eder. Bunun yanı sıra , kısmetinizin açılmasına ve artmasına , refah içerisin de bir yaşam süreceğinize , kısa zaman içerisin de alacağınız haberden dolayı mutlu olacağınıza , kazanacağınız paraları her zaman hayırlı işler de kullanacağınıza işaret eder.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada Haşlanmış, Soyulmuş Yumurta Görmek

Rüya da hem haşlanmış hem de soyulmuş yumurta gördüyseniz , karşınıza çok güzel fırsatların çıkacağına , kapalı olan kısmetiniz varsa onun açılmasına , akrabalarınız tarafından çok kıskanılan birisi olacağınıza , kem gözlülerden ve aynı zaman da kindar olan insanlardan uzak durmanız gerektiğine yorulur.

Başka rüyacılara göre ise ; kazancınız da artmalar olacağına , elde edeceğiniz yüksek miktarda kazanç sayesin de aileniz tarafından çok övülen birisi olacağınıza yorarlar.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Yediğini Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta yediyseniz o zaman aileniz tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , hayırlı evlat olmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , kısmet , zenginlik ve mutluluk gibi anlamlara gelir. Aynı zaman da büyük hayalleriniz varsa bunları gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , maddi olarak varlığınızın yerin de olmasına ve yeni iş kapılarının açılmasına rivayet edilir.

rüyada haşlanmış yumurta görmek ne anlama gelir

Rüyada Haşlanmış Yumurta Soyduğunu Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta soymak , eğer gerçek yaşam da her konuda sabırlı olursanız o zaman sabrınızın sonunda istemiş olduklarınızı elde edeceğinize , hayallerinize ulaşmak için büyük çabalar sarf edeceğinize , çevreniz tarafından saygı ve sevgi göreceğinize , sizin hakkınız da edilen dedikodulara kulak asmayıp kendi yolunuza bakacağınıza işaret eder.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta sarısı gördüyseniz , bu rüya genel olarak kısmet gibi anlamlara gelmektedir. Gelecek zaman da ne istiyorsanız onların olacağına , eskisine göre daha fazla çalışacağınıza , hayal etmiş olduğunuz hayata kavuşacağınıza , yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağınıza alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ