Rüyada Abdest Almak Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Abdest Almak Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada abdest almak genel olarak iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Hayır yapmayı çok seven birisi olduğunuza , iyi birisi olduğunuzdan dolayı çevrenizde bulunan insanların sizi çok sevdiklerine , hak yolunda ilerlediğinize , hayırlı işlerle uğraşmaya işaret eder. Bunların yanı sıra , size mutluluk verecek haberler alacağınıza , sorunlarınız varsa bunları en kısa zaman içerisinde çözeceğinize , dertleriniz varsa kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , zor durumlarda dostlarınızdan yardım alacağınıza ve günahınız varsa tövbe edeceğinize alamet eder.

Rüyada Abdest Almak ve Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp daha sonra namaz kılıyorsanız o zaman en sonunda kurmuş olduğunuz hayallerinize çok fazla zaman geçmeden kavuşacağınıza ve mutlu bir yaşamınızın olacağına delalet eder.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyada gusül abdesti almak , gerçek yaşam da önceden gereksiz olarak yapmış olduğunuz harcamalarınızı veya boş işlere karşın harcadığınız zamanlarınızı tekrardan kazanacağınıza yorulur.

Rüyada Abdest Alamamak

Rüyada abdest alamadığınızı gördüyseniz o zaman bu rüya genel olarak müşkül anlamına gelir. Gerçek hayatınızda büyük bir hayal kırıklıkları ile karşılaşacağınıza , üzüntü içerisinde olacağınıza , sağlık sorunları ile karşılaşmaya , hem maddi hem de manevi olarak büyük kayıplar vererek bunu kapaya takıp üzüleceğinize alamet eder.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyada camide abdest almak , tüm kurmuş olduğunuz hayallerinizi yavaş yavaş gerçekleştireceğinize , yapmak istediğiniz şeyleri yapacağınıza ve çok iyi yerlere geleceğinize delalet eder. Genel olarak bu rüya kişi için hayırlıdır ve hayra yorumlanır.

Rüyada Abdest Almak İçin Su Aramak

Rüyada abdest almak için su arıyorsanız bir yerlerden o zaman amaçlarınıza ulaşmak için gitmiş olduğunuz yolda bazı sorunlarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden bu sorunları çözmek için çare arayacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra ; tüm hayallerinize ulaşmak için baya bir çaba sarf edeceğinize , sağlık sıkıntılarınız varsa bunları yavaş yavaş atlatacağınıza , ilişki durumunuzun iyiye gitmesine ve evliyseniz eğer o zaman işinizle beraber mutlu zamanlar geçireceğinize delalet eder.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir