Rüyada Kırık Yumurta Görmek Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kırık Yumurta Görmek Ne Demektir ? Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada kırık yumurta gördüyseniz , gerçek yaşantınız da dedikoducu , kötü ve aynı zaman da kindar bir insanın olduğuna ve hiç bir şekilde hak etmediğiniz bir yerden iftiraya uğrayacağınıza işaret eder. Bunun haricinde çok güçlü bir yapınız olmasından dolayı tüm bu suçlamalardan arınacağınıza , ailenizin ne olursa olsun her zaman arkanızda olmasına ve kötü gününüz de ise birçok dostlarınızın ortadan kaybolacağına delalet eder.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada Kırık Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada kırık yumurta sarısı gördüyseniz , çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , dostlarınızla aranızda yaşanacak olan ufak çapta tartışmalara , çok fazla samimi olduğunuz arkadaşlarınız olsa bile pek çok tartışmaların olacağına rivayet edilir. Başka rüya yorumcularına göre ise ; yeni arkadaş ortamlarına adım atacağınıza , bu ortam da çok dikkat çeken birisi olacağınıza ve öz güveninizin her zaman yüksekte olmasına yorarlar.

Rüyada Kırık ve Sağlam Yumurta Görmek

Rüyada kırık ve sağlam yumurta görmek , artık hayatınız da yeni bir sayfa açıp yeni başlangıç yapacağınıza , hiçbir zaman harama bulaşmayacağınıza , doğru yoldan sapmayacağınıza , Allah yolunda ilerleyeceğinize ve yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize yorulur. Bunun haricin de çok kısa zaman içerisin de karşınıza çıkacak olan yeni fırsatlara , bu fırsatlar sayesinde kaderinizi belirleyeceğinize ve bu yüzden adım atmadan önce düşünmeniz ve ona göre karar vermeniz gerektiğine alamet eder.

Rüyada Çiğ Kırık Yumurta Görmek

Rüyada çiğ kırık yumurta görmek , kısa zaman içerisin de alacağınız bir haberden dolayı çok mutlu olacağınıza , bu alacağınız haberin bir çocuk haberi ya da yeni iş fırsatı olmasına yorulur. Aynı zaman da hem makam hem de mevki sahibi birisi olacağınıza , aile içerisin de huzurun hiç eksik olmayacağına , eğer mutsuzsanız artık mutlu olacağınıza işaret eder.

rüyada kırık yumurta görmek diyanet

Rüyada Kırık Yumurta Almak

Rüyada kırık yumurta aldığınızı gördüyseniz , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı adınızı her yere duyuracağınıza , arkadaşlarınızdan veya dostlarınızdan kazık yiyeceğinize , bu duruma çok üzüleceğinize , bu yüzden ne olursa olsun çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yumurta Kırıldığını Görmek

Rüyada yumurta kırıldığını gördüyseniz , hane içerisin de huzurun bir anda kesileceğine , aile içerisin de yaşanacak olan tartışmalara fakat bu tartışmaların çok kısa süreceğine işaret eder. Bunun haricin de kazanacağınız birden fazla arkadaşlara , sevinçli zamanlara ve hayırlı kısmetlere rivayet edilir.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir