Örgü Peçetelik Örnekleri 2023
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Peçetelik Örnekleri 2023

0

Basit olan örgü peçetelik örnekleri 2023 yılı ile herkesin dikkatinin çektiği bir dekoratif objeye sahip olduğu bir gerçek. Peçetelikler bütün evlerde çok sık kullanılmasa bile her evde mutlaka bulunması gerektiren ve birden fazla peçetelik olması gerekmektedir.

2023 Örgü Peçetelik Örnekleri

Bu dekorasyonlar örgü peçetelik örnekleri 2023 dekoruna ve düzenine göre sizlerin belirlemiş olduğu el becerilerinizi bu tür dekoratifler ile örgüler içerisinde kullanabilmektesiniz. Dantel ile örülmekte olan peçeteliklerin bütün tarzları ev dekorasyonlarına uyum sağlayacak özellikte yapılmaktadır.

İçindekiler

Örgü Peçetelik Modelleri Yapılış Örnekleri

Örgü peçetelik örnekleri 2023  modellerinde basit olmasının yanı sıra hoş bir görünümü ile tercih edilmektedir. Peçetelikler için ilk önce 34 zincir çekilerek halka oluşturulmaktadır. Daha sonra ise 3 zincir çekerek 3. Zinciri aynı halinde trabzan yapılmaktadır.

basit Örgü Peçetelik Örnekleri

Bir zincir çekilerek 3. zincire 3 trabzan olarak yapılıyor. Daha sonra ise 3 zincir çekilir ve hemen az önceki Zincire 3 trabzan yapılmıştır, bu Trabzon’un yanına 3 trabzan yaparak köşe oluşturulmaktadır.

Tekrar bir zincir çekerek 3. Trabzon’a aynı yerlere 3 trabzan yapılmaktadır. Tekrar bir zincir çekilerek 3. Zincire köşe yapılmaktadır. Özetlenecek olursa 4 köşeli bir örgü peçetelik örnekleri olacaktır. 2 köşelerin arasında bir tane üçlü trabzan grubu olacaktır.

Bir diğer iki köşesine ise 2 tane olacaktır. Dikdörtgen halinde yapılmaktadır. Karşılıklı gelecek şekillerde örülmesi gerekmektedir. 6 Tur bu düzeyde devam edilerek, köşe yapmadan devam edilmektedir.

değişik Örgü Peçetelik Örnekleri
en güzel Örgü Peçetelik Örnekleri
en yeni Örgü Peçetelik Örnekleri
farklı Örgü Peçetelik Örnekleri
güzel Örgü Peçetelik Örnekleri
kolay Örgü Peçetelik Örnekleri
Örgü Peçetelik Örnekleri 2023
Örgü Peçetelik Örnekleri basit
Örgü Peçetelik Örnekleri kolay
Örgü Peçetelik Örnekleri
yeni Örgü Peçetelik Örnekleri

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir