Kadınların Yeri

Kızıl Ombre Nasıl Yapılır ? Modelleri 2023

Kızıl Ombre Nasıl Yapılır ? Modelleri 2023

Ombre saçın çok özel bir renk geçişi vardır: Bu trend ile saç uçları saçın geri kalanından çok daha açık renktedir. Bu, saçın daha parlak görünmesini ve saç modelinin güneş tarafından açılmış gibi görünmesini sağlar (bir plaj tatiline çıkmamış olsanız bile). Ombrenin bir diğer büyük avantajı da saç çizgisi renk almadığı için düzenli olarak boyanmasına gerek olmamasıdır.

2022 Kızıl Ombre modelleri

Son moda ombré görünümünü yaratmak için saçınızı kendiniz boyamak ister misiniz? O kadar da karmaşık değil. Doğru uygulama ucuyla, çocuk oyuncağı bile olabilir ve çok hızlı ilerler.

Talimatların ne kadar kolay olduğunu ve modaya uygun renklendirme tekniğinin nasıl elde edileceğini açıklıyoruz. Evde kızıl ombre nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz?

2023 Kızıl Ombre modelleri

Kızıl Ombre Nasıl Yapılır?

Uçlarınızı açmak için kendi doğal saç renginizle uyumlu bir renklendirme veya beyazlatma seçmelisiniz. Koyu sarı saçlar için örneğin açık sarı, kahverengi saçlar için örneğin karamel tonu. Fakat bu rehberde kızıl ombre yapacağız.

Seçtiğiniz kızıl tonun orijinal renk tonunuza gerçekten uygun olup olmadığını renklendirme ambalajının arkasında görebilirsiniz. Üzerinde, renklendiricinin uygun olduğu ilk saç renklerini bulacaksınız. Saç boyasının yanı sıra, ombré görünümünü evde kendiniz boyamak için eski bir fırçaya ihtiyacınız olacak. Bu fırça ile rengi saç uçlarınıza kolayca uygulayabilirsiniz. Sonra boyamaya başlayabilirsiniz.

Devam: Evde Kızıl Balyaj Nasıl Yapılır?

İlk adımda, saç rengini doğrudan kürek fırçaya uygulayın. Ardından fırçayı saç uçlarında gezdirin.

İpucu: Omuz hizasındaki saçlar için boyayı kulak hizasından itibaren saça yedirin, uzun saçlar için boyayı çene hizasından uygulamaya başlamak en iyisidir.

Bu, orijinal saç renginizden açılmış uçlara harika bir doğal ve akıcı geçiş sağlayacaktır: Kürek fırçayı ilgili alanların üzerine sadece çok nazikçe fırçalayın. Bu şekilde, uçlara çok fazla renk girmez ve renk geçişi özellikle güzel görünür. Ardından tam olarak belirtildiği gibi bırakın (çok kısa değil yoksa turuncuya döner!!) ve iyice durulayın.

Bu stilin parlak ve bakımlı görünmesini sağlamak için, beraberinde gelen bakımı kullanmak önemlidir. Saç uçlarının kuru veya kırılgan görünmesini önlemek için:

Haftada bir veya iki kez saç maskesi uygulayın. Daha da fazla bakım için, saç uçlarına düzenli olarak birkaç damla saç yağı damlatın (ıslak veya kuru saçta). Kökleri dışarıda bırakın, aksi takdirde çok çabuk tel tel olurlar.

değişik Kızıl Ombre modelleri
en güzel Kızıl Ombre modelleri
en yeni Kızıl Ombre modelleri
farklı Kızıl Ombre modelleri
güzel Kızıl Ombre modelleri
kadın Kızıl Ombre modelleri
Kızıl Ombre modelleri 2022
Kızıl Ombre modelleri 2023
Kızıl Ombre modelleri bayan
Kızıl Ombre modelleri kadın
Kızıl Ombre modelleri
moda Kızıl Ombre modelleri
trend Kızıl Ombre modelleri
yeni Kızıl Ombre modelleri
yeni sezon Kızıl Ombre modelleri
yepyeni Kızıl Ombre modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ