Kumsal Sekü Tiktok Fenomeni Kimdir ? Kaç Yaşında ?
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Kumsal Sekü Tiktok Fenomeni Kimdir ? Kaç Yaşında ?

0

Son zamanlar da Tiktok fenomenlerinden birisi olan Kumsal Sekü’nün kim olduğunu ve kaç yaşında olduğu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Evet arkadaşlar çok kısa zaman içerisin de Tiktok’ta Kumsal Sekü adından baya bir söz ettirmeye başladı diyebiliriz. Özellikle takipçileri tarafından en çok merak edileni kaç yaşında , kim olduğu ve aynı zaman da nereli bunlar çok merak edilmektedir.

Kumsal Seku Kim
  • Gerçek Adı : Ece
  • Yaşı : 20
  • Nereli : Ankaralı
  • Boyu ve Kilosu : 1.67 cm ve 57 kilo
  • Doğum Tarihi : 17 Haziran 2002

Kumsal Sekü Kim?

Tiktok platformu biliyorsunuz ki her geçen gün büyüyor ve farklı farklı insanlar tanımaya başlıyoruz. Bu sefer Kumsal Sekü yani gerçek adı Ece Tiktok’ta bir fenomen haline geldi. Ece 17 Haziran 2002 tarihin de Ankara’da dünyaya gelmiştir ve şuanda 20 yaşında olmaktadır. Tiktok’un da paylaşmış olduğu videolar ile adını duyurmayı başarmıştır ve kısa süre içerisin de Tiktok’ta bir fenomen haline gelmiştir. Aynı zaman da sadece Tiktok değil hem İnstagram hem de Youtube gibi platformlarda da ünlü olmuştur. Ece hayatını şuan da İstanbul’da sürdürmektedir fakat aslen Ankaralıdır.

Eğitimini Ankara’da başlamıştır ve Üniversite olarak ise Güzel Sanatlar Lisesi Batı Müziği Bölümünü bitirmiştir.

Kumsal Sekü Kaç Yaşında?

Kumsal Sekü takip edenlerin en çok merak ettiği konular arasında yaşı yer alıyordu ve biz bunu araştırıp kaç yaşında olduğunu öğrendik ve hemen sizlerle paylaşalım. Ece 17 Haziran 2002 yılın da Ankara da dünyaya gelmiştir ve şuan da yaşı 20’dir.

Kumsal Seku Boyu ve Kilosu?

Tiktok platformunda fenomen haline gelen ve çekmiş olduğu videolar sayesinde adını her yere duyuran Kumsal Sekü’nün boyu 1.67 cm ve kilosu ise 57 olmaktadır.

Kumsal Seku instagram

Kumsal Seku Aslen Nereli?

Kumsal Sekü gerçek adı Ece olan Tiktok fenomeni genç kızımız yapılan araştırmalara göre aslen Ankara olduğu söylenmektedir.

Kumsal Seku Ailesi Kimdir? (Annesi, Babası)

Diğer merak edilen konular arasında Kumsal Sekünün hem annesi hem de babası oluyor. Fakat yapmış olduğumuz araştırmalarımızın sonucunda annesi ve babası hakkında maalesef bilgi yoktur.

Kumsal Seku tiktok

Kumsal Seku Sevgilisi Kimdir?

Kumsal Seku sosyal medya paylaşımlarında genel olarak Oğuz Bay ile videoları bulunmaktadır ve hal böyle olunca sevgili olduğu da anlaşılıyor. Aynı zaman da fenomen olan genç kızımız son zamanlar da Youtube çok aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştır ve sevgilisi olan Oğuz Bay ile de ilk videolarını çekmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir