Alper Rende kimdir ? Kaç Yaşındadır ? Sevgilisi Kimdir ?
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Alper Rende kimdir ? Kaç Yaşındadır ? Sevgilisi Kimdir ?

0

Alper Rende kimdir ?

Alper rende sosyal medya hesaplarında çekmiş olduğu videolar sayesinde birden fazla kişiye ulaşmıştır ve hayran kitlesi de her geçen gün artmaktadır. Özellikle Vine de çekmiş olduğu videolar sayesinde tanınmaya başlandı ve şimdiler de ise Youtube Platformunda videolar paylaşarak en çok izlenen isimler arasına girmeyi başarmıştır.

Alper Rende aldığı ödüller

Hayranları tarafından ise en çok merak edilen sorular arasında kim olduğu , kaç yaşında , burcu ne ve sevgilisi var mı ? gibi sorular yer alıyor. Bizde bu konular hakkında araştırma yaparak edinmiş olduğumuz bilgileri sizlerle paylaştık. Alper Rende babasıyla beraber Vine platformunda çekmiş olduğu videolar sayesinde tanınmaya başlanmıştır ve bu alanda kendisini geliştirerek iyi yerlere gelmiştir. Daha sonra Youtube platformuna da girip orada da başarılı olup şuanda en çok izlenenler arasında yer alıyor. Alper Rende hem yap yap hem de Oha diyorum gibi youtube kanallarında bulunmuştur ve 16 Ekim 1995 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiştir. Fakat aslen Mardinlidir kendisi. Üniversite hayatını ise Beykent Üniversitesi Mühendislik fakültesinde yazılım okuyarak devam ediyor.

Alper Rende aslen nereli ?

Vine platformunda bir anda yükselişe geçen ve adını her yere duyuran ünlü sosyal medya fenomeni Alper rende aslen arkadaşlar Mardinlidir. Fakat kendisi İzmitte dünyaya gelmiştir.

Alper Rende kaç yaşında ?

Diğer merak edilen sorular arasında yaşı bulunuyor. Alper Rende 16 Ekim 1995 Tarihinde doğmuştur ve 25 Yaşındadır.

Alper Rende boy

Alper Rende hangi burç ?

Alper rende kendi İnstagram hesabında yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde hayranları kendisini çok merak ediyor ve hayatı sık sık takip edilmektedir. Merak edilen diğer sorular arasında hangi burç olduğu yer alıyor. Alper Rende arkadaşlar 16 Ekim doğumlu olduğundan dolayı burcu da Terazi burcu oluyor.

Alper Rende’nin boyu ve kilosu

Alper Rende yakışıklı birisi olduğundan dolayı kızlar tarafından çok beğenilmektedir. Özellikle sosyal medya fenomenimizin boyu 1.74 cm ve kilosu da 70 olmaktadır.

Alper Rende boyu kaç

Alper Rende’nin sevgilisi var mı ?

Her alanda başarılı olan Aper Rende bu kadar çok yakışıklı olduğundan dolayı hayranları sevgilisi olup olmadığını merak etmektedirler. Alper rendenin mutlu bir şekilde yürütmüş olduğu ve beraber aynı yolu yürüdüğü kız arkadaşı vardır.

Alper Rende’nin yer aldığı yapımlar

Alper Rende son zamanlar da çok konuşulan isimlerden birisi oldu. Özellikle Vine platformunda patlayarak bu zamanlara gelen usta fenomen üç sineme filminde rol almıştır ve 15 yakın reklam filminde de oynamıştır. Özellikle oha diyorum kanalında ise 2 sene boyunca sunuculukta yapmıştır.

Alper Rende boyu

Alper Rende’nin sosyal medya hesapları

Alper Rende Filmleri

  • Sar Başa
  • Oha Diyorum
  • Çılgın Kolej
  • Türk Lokumu

Alper Rende Fotoğrafları ;

alper rende eski sevgilisi
alper rende fotoğrafları
Alper Rende kaç yaşında
Alper Rende nereli
Alper Rende sevgilisi
Alper Rende sosyal medya hesabı
Alper Rende yaşı kaç
Alper Rende youtube

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir