Erbatur Ergenekon Kimdir ? Kaç Yaşında ? Hangi Takımı Tutuyor ?
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Erbatur Ergenekon Kimdir ? Kaç Yaşında ? Hangi Takımı Tutuyor ?

0

Erbatur Ergenekon hem sunucu hem de yorumcu olmaktadır kendisi. Özellikle yumuşak dilli ve spor ile ilgili anıları anlatan , futbolla herhangi bir şekilde ilgi alakası olmayanları bile futbolu anlatan birisidir. Bunların yanı sıra sunucu ve yorumcunun haricin de kendisi bir de blogger olmaktadır. Erbatur Ergenekon sosyal medyasını çok aktif kullanmaktadır ve özellikle en çok kullandığı sosyal medya Twitter‘dır. Şuanda Twitter hesabında toplam 239.7K takipçisi bulunmaktadır.

Erbatur Ergenekon twitter

Erbatur Ergenekon Kimdir?

Şimdi arkadaşlar en çok merak edilen soruya gelelim Erbatur Ergenekon kimdir ? 1983 tarihin de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve ilköğretimini Metin Aşıkoğlu İlkokulu’nda yapmıştır. Orta öğretimini ise MEVA Avni Akyol Koleji’nde tamamlayan başarılı spor spikeri lise hayatını Bornova Anadolu Lisesi‘nde tamamlamıştır. Son olarak ise lisans eğitimini de Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde yapmıştır.

İlk stajını ise TRT‘de yer alan Stadyum ve Telelig programında yapan Erbatur Ergenekon 2007 tarihin de Okay Karaca’nın kurmuş olduğu Haber Türk Spor ekibine katılmıştır. Bu kanala katıldıktan sonra Beşiktaşın hem muhabirliğini hem de dış haberler editörlüğünü yaparak birden fazla başarılar elde etmiştir. Kanal kapanınca da TRT Spor’a geçiş yapmıştır.

Mehmet Ayan ile Serdar Ali Çelikler biliyorsunuz birlikte Kırmızı Çizgi programını yapmışlardı ve bu program Türkiye’de çok fazla izleniyordu. İşte Erbatur Ergenekon bu spor programına girerek büyük başarılar elde edip daha iyi yerlere gelmiştir.

Erbatur Ergenekon Kac Yasinda

Erbatur Ergenekon Kaç Yaşında?

Sık sık sorulan sorular arasında ünlü spor spikeri olan Erbatur Ergenekon’un kaç yaşında olduğu oluyor. Yaşı arkadaşlar 37’dir. 1983 tarihin de dünyaya gelmiştir.

Erbatur Ergenekon Nereli?

Hem sunumları hem de yorumu ile başarılı bir hale gelen Erbatur Ergenekon aslen İzmirli olmaktadır. Üniversite okumak için İstanbul’a gelmiştir ve okulu bittikten sonra hayatını İzmir’de devam ettirmiştir.

Erbatur Ergenekon Hangi Takımı Tutuyor?

Birçok kişinin merak ettiği bir diğer konulardan birisi de Erbatur Ergenekon’un hangi takımı tuttuğu sorusu oluyor. Bizde bu konu hakkında araştırma yaptık ve tutmuş olduğu takımı bularak sizlerle paylaştık. Spor dünyasında en başarılı isimlerden birisi olan Erbatur Ergenekon’un tutmuş olduğu takım BEŞİKTAŞ’TIR.

Erbatur Ergenekon’un Sunduğu Programlar

  • Avrupa Stüdyosu,
  • Kırmızı Çizgi,
  • %100 Futbol,
  • Avrupa’dan Futbol,
  • Spor merkezi,
  • tele bağlantı,
  • Stadyum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Erbatur Ergenekon boyu
erbatur ergenekon hangi takımlı
Erbatur Ergenekon kaç yaşında
Erbatur Ergenekon kim
Erbatur Ergenekon nereli

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir