Ezgi Gizem Akdoğan (ezgizem) kimdir? Kaç Yaşındadır ?
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Ezgi Gizem Akdoğan (ezgizem) kimdir? Kaç Yaşındadır ?

0

Ezgi Gizem Akdoğan Kimdir ?

Ezgizem sosyal hesaplarında paylaşmış olduğu videolar sayesin de takipçilerini eğlendirmeye ve aynı zaman da güldürmeyi her geçen gün başarıyor. Özellikle Hem youtube hem de İnstagram hesabında birden fazla takipçi sayısı bulunmaktadır ve fan sayfaları da büyük dikkat çeken konulardan birisidir.

Ezgi Gizem Akdoğan kaç yaşında

En çok merak edilen ve sorulan sorular arasında Ezgi Gizem Akdoğan kimdir ? nerelidir ? yaşı kaçtır gibi sorular soruluyor ve bizler de edinmiş olduğumuz tüm bilgileri sizlerle paylaştık.

Ezgi Gizem Akdoğanın tiktok hesabında toplam 5.4 Milyon takipçisi vardır ve bu sayı da her geçen gün hızlıca artmaktadır. Tiktokta çekmiş olduğu videolar ise çok beğeniliyor ve diğer sosyal platformlarda da paylaşarak takipçi sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Ezgizem nerede oturuyor ?

Ezgizem şuanda sahip olmuş olduğu yüksek yaşam enerjisi sayesinde her geçen gün çok güzel videolar paylaşıyor ve bu şekilde takipçileri tarafından daha çok seviliyor. Sosyal medya da ünlü olan ezgizem Antalya’da oturmaktadır ve birçok ünlü ile videolar çekerek dikkatleri de üzerine çekmeyi başarmıştır.

Ezgi Gizem Akdoğan kimdir

Ezgizem günün büyük bölümünü video çekmek ve videoları düzenlemekle geçmektedir. Her zaman çekmiş olduğu videolarında doğal olduğundan dolayı herkes tarafından daha çok beğeniliyor.

Ezgi Gizem Akdoğan nereli? kaç yaşında?

Şimdi en çok merak edilen soruya geliyoruz Ezgizem Akdoğan nereli ve kaç yaşında sorusu oluyor. Ezgizem akdoğan 23 Ekim 1989 tarihinde doğmuştur ve 2 kardeşi vardır. Şuanda 32 yaşında olan ünlü sosyal medya fenomeni antalya’da dünyaya gelmiştir fakat babası Kayserilidir.

Ezgi Gizem Akdoğan oynadığı diziler

Ezgizemin eşi kimdir? Ne zaman evlendiler?

Ezgizem Akdoğan’ın eşi kimdir ? sorusu çok soruluyordu ve bizler bu konu hakkında da araştırma yapıp bulduğumuz bilgileri sizlerle paylaştık. Ezgizem Eşi olan Yalçın Akdoğan ile ortak arkadaşlarının sayesinde tanıştıkları biliniyor ve ilk buluşmaları ise 2011 yılının Eylül ayında İstanbul Ortaköy’de olmuştur. Evlenme teklifi nasıl etti ? Evet bu biraz garip olabilir çünkü Yalçın Akdoğanın kendisine herhangi bir şekilde evlenme teklifi etmediğini söylemiştir. Çünkü eşinin o zaman da sakatlık geçirmiştir ve geçirdiği bu dönemde ise birlikte otelde çalışmışlardır , kendilerine verilen bahşişlerle de eşine ve kendisine telefon almıştır.

Ezgizem 2014 yılından bu zamana kadar futbolcu olan Yalçın Akdoğan ile evlidir ve eşi de 1987 doğumludur.

Ezgizem bebeğinin cinsiyeti ne?

Ezgizem hamile haberini sosyal medya üzerinden paylaştı ve hayranlarının hepsi bu sorunun cevabını merak ediyor. Evet bebeğin cinsiyeti belli oldu ve cinsiyet partisin de bir oğlu olduğunu açıklamıştır.

Ezgizem kaç aylık hamile?

Başarılı sosyal medya fenomeni olan Ezgizem son aylarında Amerika’ya yerleşmiştir. Çünkü oğlunu Amerika da dünyaya getireceğini açıklamıştır.

ezgizem boy

Ezgizem hangi filmde oynadı?

Başarılı sosyal medya fenomenimiz sadece sosyal medya da ünlü değil aynı şekilde dizi ve film sektörüne de adım atmıştır ve Olmadı Kaçarız isimli filmde rol almıştır.

Ezgizemin bildiği diller

Ezgizemin bilmiş olduğu diller ; Almanca , Azerice , İngilizce ve azda olsa Fransızca bilmektedir.

Ezgi Gizem Akdoğanın burcu ne ?

Burcu Akreptir.

Ezgizemin sosyal medya hesapları

Youtube Kanalı https://www.youtube.com/c/Ezgizem

İnstagram Kanalı https://www.instagram.com/ezgizem/

Tiktok Kanalı https://www.tiktok.com/@ezgizem?lang=tr

ezgizem boyu kaç
ezgizem en güzel fotoğrafları
ezgizem eski hali
ezgizem evli mi
ezgizem fotoğrafları
ezgizem fotosu
ezgizem instagram fotoğrafları
ezgizem tiktok
ezgizem yalçın
tik tok ezgizem fotoğrafları

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir