Ali Ece Kimdir ? Neden Bandana Takıyor ? Bandanasız Hali
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Ali Ece Kimdir ? Neden Bandana Takıyor ? Bandanasız Hali

0

Ali Ece hem yazar hem de bir Türk Müzisyendir kendisi ve genel olarak Futbol gündemiyle ilgili yorumlar yapmaktadır ve bu şekilde tanınmaktadır. Aynı zaman da hem ayak oyunlarına futbol ve Azize’ye 12 Ağıt. Ayın En Güzel Hali gibi romanlarının da yazarıdır.

Ali Ece Kimdir?

Ali Ece özellikle birden fazla kanallar da spor yorumculuğu yapmıştır ve başarılı yorumcu olan Ali Ece TRT Spor’da yorumculuk yapmaktadır.

  • Yaşı Kaç : 45 Yaşında
  • Doğum Tarihi : 20 Ocak 1997
  • Evlimi : Evet 2011 yılın da Sinen Ece ile evlenmiştir
  • Aslen Nereli : İstanbul
  • Tuttuğu Takım : Türkiye’de Beşiktaş , İngiltere’de Liverpool
Ali Ece

Ali Ece , Spor dünyasında en önde gelen isimlerden birisidir ve özellikle yorumları ile ekranlara gelen başarılı kişiler arasında yer alan Ali Ece ekranların vazgeçilmez isimlerinden birisi olmaktadır. Bir zamanlar SKY Türk kanalında Total Futbol programında yer alıyordu ve orada sunuculuk yapmıştır. Daha sonra LİG TV kanalında futbol programında yer almıştır ve 5 sene kadar da TRT Spor kanalında spor yorumculuğu yapmıştır.

Şimdiler de ise Ali Ece Fanatik Gazetesini yazmaktadır. Ünlü yorumcumuz 2011 yılında Senem Ece ile evlenmiştir ve 1977 yılında ise İstanbul’da doğmuştur.

Ali Ece Kaç Yaşında ?

Hem yazar hem müzisyen hem de başarılı spor yorumcumuz olan Ali Ece 20 Ocak 1977 tarihin de dünyaya gelmiştir ve şuanda yaşı 2021 yılı itibari ile 45 olmaktadır.

Ali Ece Evlimi ?

Evet evli. 2011 yılında Senem Ece ile evlenmiştir ve şuanda Lal isminde bir kızı vardır.

Ali Ece Hangi Takımı Tutuyor?

Ali Ece , spor dünyasında en çok tanınan isimlerden birisidir ve kendisi hem yazar hem müzisyen hem de spor yorumcusu olmaktadır. Hangi takımı tuttuğuna gelecek olursak ; Ali Ecenin tutmuş olduğu takım Fanatik olarak Beşiktaştır.

Ali Ece Neden Bandana Takıyor?

Sürekli olarak sorulan sorular arasında Ali Ece’nin neden bandana taktığı sorusu oluyor. Çünkü saçının üst kısmında biraz kellik olduğundan dolayı ve onun görünmemesi için bere veya bandana takmaktadır.

Ali Ece Bandanasız yada Beresiz Hali

Ali Ece’yi aslında bakarsanız bandanasız görmek gerçekten çok zor. Çünkü Nikahın da bile bandana takmıştır. Şimdi bir tane bandanasız olan resmini sizlerle paylaşıyoruz ;

ali ece bandanasız resmi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Ali Ece biyografi
Ali Ece evli mi
Ali Ece hangi takımı tutuyor
Ali Ece kaç yaşında
Ali Ece kim
Ali Ece kimdir
Ali Ece neden bandana takıyor

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir