Damlasu İkizoğlu Kimdir ? Kaç Yaşında? Aslen Nereli ? Sevgilisi Var Mı ?
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Damlasu İkizoğlu Kimdir ? Kaç Yaşında? Aslen Nereli ? Sevgilisi Var Mı ?

0

Damlasu İkizoğlu Kimdir ?

Son zamanlarda kardeşim dizisiyle ünlenen Damlasu İkizoğlu’nun hakkındaki bilgiler sevenleri tarafından merak konusu oldu. Detayları haberimizde sizler için derledik .

Gerçek adı Damlasu İkizoğlu , 8 Temmuz 1998 doğumlu , 23 yaşındadır . Burcu yengeç , aslen Antalyalı. 1.68 boyunda ve 52 kilodur .

Damlasu İkizoğlu boy kilo

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Ayrıyeten de Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera önü oyunculuk ve Temel Oyunculuk eğitimi ile Tiyatro Atölyesi Oyunculuk Eğitimi ve Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

İlk olarak kamera önüne reklam filmleriyle geçen İkizoğlu ,daha sonra tiyatro oyunları ve dizilerde rol almaya başlamıştır. Daha önce Babil dizisinde Busa karakterine hayat vermiştir . Şuan da ise ATV ekranlarının dizilerinden olan , başrollerini Cüneyt Mete , Fadik Sevin Atasoy ,Ahu Tağtu,Celil Nalçakan, Simge Selçuk ,Onur Seyit Yaran gibi oyuncuların yer aldığı Melisa karakterinde hayat veriyor.

Damlasu İkizoğlu boyu

Nasıl ünlü olduğu ise akıllarda merak konusu . İlk önce reklam filmlerinin ardından sırası ile tiyatro ve onun ardından ise dizilerde oynamaya başlamıştır. Şu anda ise kardeşim dizisinde rol almaktadır .

Damlasu İkizoğlu’nun Sevgilisi Var Mı ?Kim?

Kendisi gibi oyuncu olan Oral Özer ile sevgilidir . Samimi birlikteliklerini sosyal medya üzerinden sık sık paylaşıyorlar .

Damlasu İkizoğlu Evli Mi?

Güzel oyuncu evli değildir.

Damlasu İkizoğlu İnstagram Hesabı Var Mı ?

İnstagram

Damlasu İkizoğlu instagram
Damlasu İkizoğlu kaç yaşında
Damlasu İkizoğlu kardeşlerim
Damlasu İkizoğlu kimdir
Damlasu İkizoğlu oynadığı diziler
Damlasu İkizoğlu sevgilisi
Damlasu İkizoğlu yaş
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir