Sibil Çetinkaya Kimdir ? Nereli ,Kaç Yaşında, Ailesi Hakkında Bilgi
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Sibil Çetinkaya Kimdir ? Nereli ,Kaç Yaşında, Ailesi Hakkında Bilgi

0

Sibil Çetinkaya son zamanlar da Youtube platformunda en popüler isimler arasında yer almaya başladı ve kendisi 10 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ablasının adı Narod Çetinkayadır ve ablasının sayesinde sosyal medya da bir popüler hale geldi. Sibil Çetinkaya aynı zaman da 28 yaşında Burak Yörük isimli kişi ile sevgilidir ve sosyal medya da gündeme gelmiştir.

Sibil Çetinkaya babası

Son zamanlar da en çok arattırılan sorular arasında Sibil Çetinkaya ermeni mi ? sorusu yer almaktadır. Bizler bu konu hakkında da sizlere bilgiler verelim. Sibil Çetinkaya‘nın adı ermenicedir ve bu yüzden herkes Ermeni olduğunu sanır fakat Sibil Çetinkaya aslen Sivaslıdır.

Sibil Çetinkaya hem hayatı hem de ailesi çok merak edilmektedir ve özellikle babasının ne iş yaptığı çok soruluyor. Babası bir Elektrik Panosu üreten firmanın sahibidir.

Sibil Çetinkaya Kimdir

Son zamanlar da sosyal medya platformunda başarılar elde eden ve herkes tarafından tanınan Sibil Çetinkaya 2 çocuklu olan bir aileden gelmektedir ve kendisi ortanca çocuğu olmaktadır. 1 ablası ve 1 de erkek kardeşi vardır. Sibil Çetinkaya ilkokul zamanlarından beri her zaman oyunculuk hayali kurmuştur ve bu konu hakkında ise oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

sibil çetinkaya boy kilo

Sosyal medya platformunda başarılar elde eden Sibil Çetinkaya lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü‘nde tamamlamıştır. Aynı zaman da Londra’da LAMDA Academy‘de oyunculuk dersleri alarak kendisini her geçen gün geliştirmiştir. Eğitim aldıktan sonra ise BAFTA‘da bir tiyatro sahnesine katılmıştır ve en son olarak ise TV8’in yapım ekimin de yer almıştır.

Sibil Çetinkaya Boy ve Kilosu

Takipçileri tarafından en çok merak edilen sorular arasında hem boyu hem de kilosu yer almaktadır. Hem güzelliği hem de boyu ile tüm gözleri üzerlerine çeken Sibil Çetinkaya’nın boyu 1.72 ve kilosu ise 58 olmaktadır. Fakat kilosunun sürekli olarak ifade eden sibil çetinkaya fiziksel olarak da çok dayanaklı olduğunu belirtmektedir.

Sibil Çetinkaya Kaç Yaşında

Sosyal medya fenomenleri arasında yer alan ve yapmış olduğu paylaşımları ile tanınan Sibil Çetinkaya 10 Mayıs 1994 yılın da doğmuştur. Yaşı ise 28 olmaktadır. Sibil Çetinkaya işini her zaman çok sevmiştir ve başarılı olmak için halan da çalışmaya devam etmektedir.

sibil cetinkaya ailesi anne ve babasi

Sibil Çetinkaya Kız Kardeşi Narod Çetinkaya

Sibil Çetinkaya‘nın 1 kız kardeşi vardır ve adı Narod Çetinkaya’dır. Naron Çetinkaya ise 1.65 boyunda ve 56 kilo olmaktadır. Aynı zaman da kendisi evli ve 1 çocuk annesidir.

Narod Çetinkaya

Sibil Çetinkaya Aslen Nerelidir?

Sosyal Medya Fenomeni Aslen Sivaslıdır

Sibil Çetinkaya Nerede Yaşıyor?

Şu anda İstanbul’da yaşadığı bilinmektedir.

Hem Sibil Çetinkaya hem de ablası sürekli olarak videolar çekmektedir ve sosyal medya hesaplarına baktığımız zaman Instagram‘da 2.655 gönderi 476bin takipçisi ve Youtube’da 400 bin e yakın takipçiye ulaşmıştır.

Sibil Cetinkaya Sosyal Medya Hesaplari

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Sibil Çetinkaya boy
Sibil Çetinkaya boyu kaç
Sibil Çetinkaya burak yörük
Sibil Çetinkaya hayatı
Sibil Çetinkaya instagram
Sibil Çetinkaya kaç yaşında
Sibil Çetinkaya kim
Sibil Çetinkaya kimdir
Sibil Çetinkaya nereli
Sibil Çetinkaya yeni sevgilisi
Sibil Çetinkaya

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir