Kadınların Yeri

Sakallı İpten Terlik Modelleri 2023

Sakallı İpten Terlik Modelleri 2023

Düz bir ipte kendi rengiyle aynı uzantılar olur genelde parlak polyesterden yapılmış ip simlide tercih edilir. Süslemeler de abartılı kombinlerde bu ipten yapılmış ürünleri görebilirsiniz. En çok tercih edilen modeli de sakallı ipten yapılmış terlik, babet ya da  panduflar olabilir. İster kışlık yada yazlık terlik modeli düşündüğünüzde terlik daha havalı hareketli ve gösterişli bir görüntü kazanacaktır.

2023 Sakallı İpten Terlik Modelleri

Sakallı İp Terlik Modelleri Örnekleri 2023

 Sakallı İpten Terlik Modelleri 2023 en çok tercih edilen ip siyahtır . Daha ağır ve asil duran iple şıklığınızı tamamlayan tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bir şiş ya da tığ ile gösterişsiz bir ürün göz alıcı bir ürüne dönüştürebilirsiniz.

Yıpranmış bir örgü terlik modelin de bile sakallı iple üzerinden geçilen süsler yaparak terlik görüntüsüne katkı sağlayıp onarma işlemi yapılır.  Sakallı ip normal ipin dışında tasarım malzemesidir. Onunla kullanımlık değil şık gösterişli ürünler üretebilirsiniz.

Polyesterde yapılmıştır Daha dayanıklıdır uzun vade kullanılabilir. Süsleme  tasarım şıklığı ile yapılacak ürünle de tercih edilir. Kombinleyeceğiniz ürünlere zerafet katar. Sakallı iple yapılmış bir panduf hem kullanışlı hem de şık  gözükür.

Sakallı İpten Terlik Modelleri

Sakallı İpten Terlik Modelleri 2023  farklı değişik bir görüntü sağlayan parmak arası terlik sakallı ip kombinlenmesiyle dikkat çeken bir model haline getirilebilir. Kapalı ya da açık terlikler bot modeller çetik şeklinde ev ayakkabısı havasındaki sakallı ipten örülmüş ürünler tasarım alanını genişletebilirsiniz.

Rengi ne olursa olsun Sakallı İpten Terlik Modelleri 2023ya da başka yılda favori olmaya devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ