Yeni Başlayanlar İçin Pratik Örgü Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yeni Başlayanlar İçin Pratik Örgü Modelleri

0

Örgü örmek zevk ve sabır işidir, aynı zamanda dikkat ve ilmek saymak gerektirir. Örgü üzerine nasıl döküm yapılacağını öğrenin. Döküm örmede ilk adımdır ve ilmekleri şiş üzerine atacaksınız. Deneyimli kişilere tüm örgü modelleri kolay gelebilir. Yeni başlayanlar için ise birkaç örnek deneme gerekebilir.

basit Örgü Modelleri

Tüm beceri seviyelerindeki örgü modelleri harikadır ve projeler arasında bozuk para cüzdanı, çoraplar, bebek patikleri, anahtarlık, yüzükler, bilezikler, saç tokaları, küçük sepet, şapka, bandana ve hatta küçük bir bebek kazağı bulunur. Küçük örgü projeleri, güzel el örgüsü hediyeler veya sadece kendiniz için özel bir şey yapabilirsiniz. El dikişi beceri gereksinimleri başlangıç ​​seviyesidir.

değişik Örgü Modelleri

Gereken iplik miktarı minimumdur ve kalan yünleri kullanmanın iyi bir yoludur. Herkesin örgü stili biraz farklıdır. Gerginlik, kişisel örgü ölçünüz veya ipliğinizi parmaklarınızın etrafına sarma şekliniz herkesle bir olmayabilir. Çalışma stilinize uygun birçok farklı örgü modeli deneyebilirsiniz. Tüm örücülerin ortak bir yanı varsa, o da herkesin bir zamanlar acemi olduğudur. Nasıl ip kullanacağınız kaç numara şiş ya da tığ kullanacağınız renkleri nasıl kullanacağınız da çok önemlidir.

Benzer renkleri tamamlayıcı bir renkle karıştırmak genellikle güvenli bir bahistir, ancak göze hoş gelen bir şey elde etmek için oynayabileceğiniz tonlarca farklı renk kombinasyonu vardır. Düz örgüden başlarsanız sonrası daha kolay olacaktır. Atkı patik banyo lifi bebek battaniyesi gibi temel şeyler öğrendikten sonra eksiltme arttırma ilmek çıkarma gibi ince detayları da araştırabilirsiniz.

en güzel Örgü Modelleri
farklı Örgü Modelleri
güzel Örgü Modelleri
kolay Örgü Modelleri
Örgü Modelleri basit
Örgü Modelleri kolay
Örgü Modelleri
Pratik Örgü Modelleri
yeni Örgü Modelleri
yepyeni Örgü Modelleri

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir