Kadınların Yeri

Yepyeni Bebek Patik Modelleri

Yepyeni Bebek Patik Modelleri

Kış ayı geldiği zaman biz anneler bebeklerimizin ayaklarını soğuklardan korumak için evde boş zamanlarımızı en kolay şekilde değerlendirmek adına patikler öreriz. Bu yıl ise bebekler için o kadar tatlı ve güzel patikler yapıldı ki hepsi de gerçekten harika görünüyor. Örgü ipler biliyorsunuz ki kalın olduğundan ve aynı zaman da yumuşak olduğundan dolayı bebeğinizin ayaklarını sımsıcak yapacak.

Bebeğinize daha öncelerden hiç patik örmediyseniz ve acemiyseniz o zaman sitemizde bir sürü örnekler bulunuyor onlardan yararlanarak harika patikler örebilirsiniz. Biliyorsunuz ki deneyim her zaman önemlidir ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız gerek youtube gerekse de sosyal medyalardan video sitelerinden nasıl yapıldıklarına bakarak kendinizi bu alanda geliştirmeniz mümkün tabi.

Eskiden bebek patikleri yapılırken klasik yapılırdı fakat şimdi klasik modeller bir kenarı şimdi daha modern ve farklı patikler yapılmaya başlandı. Hem bebeklerimizin ayakları soğuklardan korunmuş olacak hem de anneler evde boş vakitlerini bu şekilde değerlendirecekler.

Bebekler İçin Harika Patik Örnekleri

Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu patik modellerini evinizde bebeklerinize zevkle öreceksiniz ve minik ayakları da bu soğuklardan korumuş olacaksınız. Bebekleri için patik örmek isteyen anneler şimdi elinize alın hemen tığ işini veya şişi burada bulunan modellerden birisini seçerek örmeye başlayın…

Her sene olduğu gibi bu sene de elimden geldiğince sizler için en güzel ve en pratik örnekleri bularak sayfama ekledim. Sizler de fikirlerinizi yorumlarda benle paylaşırsanız bende ona göre sizlerle daha iyi modeller paylaşırım. İşte birbirinden güzel ve farklı rengarenk , cıvıl cıvıl bebek patikleri ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ