Örgü Bebek Yelek Örnekleri ve Yapılışı
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Bebek Yelek Örnekleri ve Yapılışı

0

Örgü Bebek Yelek Örnekleri

Anneler bebeklerine her zaman her şeyden daha çok önem verir. Bir anne bebeği karnında olmaya başladığı andan itibaren bebeği için bir şeyler yapmaya başlar ve özellikle bebeğin cinsiyeti belli olduğundan sonra hemen örgü örmeye başlarlar. Bu sezon ise bebekler için yapılan yelekler o kadar güzel ve mükemmel ki bizler en çok yapılan örgü bebek yelek modellerini sizlerle paylaştık.

2022 Örgü Bebek Yelek Örnekleri

İster yaz isterse de kış olsun küçük yavrularımızı her zaman korumamız bizim için çok önemlidir. Son zamanlar da ise marifetli kadınlarımızın ellerinden çok güzel bebek yelekleri çıkmış ve sizin de bebeğiniz varsa , örgü işini biliyorsanız o zaman burada bulunan modellerden birini hemen bebeğinize yapmaya başlayabilirsiniz.

ajurlu bebek yeleği

Örgüden bebek yelek modeli yapacağınız zaman dümdüz örecekseniz o zaman bu yeleğin üzerine işlemeli modeller de yapabilirsiniz. Hem erkek hem de kız bebekleri için şahane örnekler yer alıyor. Sizler de fazla zaman kaybetmeden malum kış ayı da geldi zaten hemen iki yumak bir ip alıp bebeklerinize yelek örmeye başlayabilirsiniz.

Kız bebeği olan hanımlarımız varsa yelek modeli yapacakları zaman sade yapmak yerine motifli ve işlemeli yaparsa bence daha güzel olur. Örgü yelek yapacağınız zaman kullanacağınız bazı malzemeler farklı olabilir. Şişle yapılan yelekler ile tığla yapılan yelekler de kullanılan malzemeler farklıdır. Yelek yapacağınız zaman seçeceğiniz yün ve örgü aletinin numarası uyumlu olması durumunda modelin ona göre daha güzel olmasını sağlar. Eğer örgü yapmayı biliyorsanız o zaman hiç üzülmeyin. Çünkü yelek nasıl yapılır ? ile ilgili bir video bulup onu sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Hiç zorlanmadan videomuzu izleyerek de bebeğinize harika yelekler örebileceksiniz.

ÖRGÜ BEBEK YELEK YAPIMI VİDEO

basit Örgü Bebek Yelek Örnekleri
civciv desenli bebek yeleği örneği
değişik Örgü Bebek Yelek Örnekleri
farklı Örgü Bebek Yelek Örnekleri
fiyonklu sade bebek yeleği
güzel Örgü Bebek Yelek Örnekleri
kardan adamlı bebek yeleği
kolay Örgü Bebek Yelek Örnekleri
kurdeleli bebek yeleği
mantar desenli bebek yeleği örneği
mavi beyaz bebek yeleği
Örgü Bebek Yelek Örnekleri 2022
papatya bebek yelek modeli
ponponlu bebek yeleği örneği
pullu bebek yeleği örneği
püsküllü bebek yeleği örneği
rengarenk bebek yeleği örneği
sade beyaz bebek yeleği
sarı bebekli bebek yeleği
tığ işi bebek yeleği
tığ işi bebek yelekleri
yakadan başlamalı bebek yeleği
yakası işlemeli kız bebek yeleği
yandan bağcıklı bebek yeleği modeli
yandan düğmeli bebek yeleği örneği
yeni Örgü Bebek Yelek Örnekleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir