Örgü Bebek Hırka Modelleri ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Örgü Bebek Hırka Modelleri ve Örnekleri

0

Örgüden yapılan ve özellikle her hamarat kadınlarımızın ellerinden çıkan bebek hırka örnekleri ne kadar da güzel ve hoş görünüyor değil mi anneler ? Tığ işi veya şiş ile yapılan örgü hırkalar kış aylarında bebeklerinizi o soğuklardan korumuş olacak ve içleri sımsıcak olacak böyle olmasını istemez misiniz sizler de ? Bu sezon tasarlanan bebek hırkaları gerçekten şahane görünüyor ve özellikle daha değişik motiflerde yapıldığı için ortaya daha farklı hırkalar çıkmış.

Anneler de bebeklerini kış aylarında soğuk havalardan korumak için ve bide evde boş zamanlarını değerlendirmek için örgü işine girerler. E tabi sizin de bebeğiniz varsa mesela burada bulunan modellerden birisini bebeğinize örebilir onu daha mutlu edebilirsiniz. Renk renk ve desen desen hırkaların yapımı ise çok fazla zor değil. Eğer örgü işini tam bilmiyorsanız o zaman sade olarak yapsanız başlangıç olarak sizin için daha iyi olacaktır. Ama örgü işinin ustası olanlar varsa burada bulunan modellere biraz daha renk katarak daha güzel hale getirebilirler.

Hem kız hem de erkek bebekleri için şahane hırkalar aşağıda sizleri bekliyor. Kız bebeğiniz varsa ona böyle daha cıvıl cıvıl renklerde erkek bebeğiniz varsa da daha çok mavi veya siyah renk tonlarında yapabilirsiniz. Hırkalar genel de kapüşonlu olmaz ama dilerseniz bayanlar yağmurlu havalarda başlarını korumak için kapüşonlu olarak da tercih edebilirsiniz. O zaman 2021 yılına özel olarak örülen bebek hırkaları ile sizleri baş başa bırakıyorum. Seçmiş olduğunuz model hemen yapmaya başlayın hepinize kolay gelsin…

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir