Kadınların Yeri

Kolay Örgü Paspas Modelleri

Kolay Örgü Paspas Modelleri

Yepyeni Örgü Paspas Örnekleri

Evde hanımlar kalan ipleriniz varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız o zaman arta kalan iplerinizden harika paspas örnekleri yapmaya ne dersiniz ? Bu yıl marifetli kadınlarımız tarafından yapılan birbirinden güzel ve hoş örgü paspas modellerini sizlere göstermek istiyoruz. Aşağıda yer alan ilk modelimiz rengarenk iplerle yapılmıştır ve desen olarak baykuş eklenmiştir. Mesela evinize farklı paspas düşünenler varsa bu model bence güzel.

baykuş desenli paspas modeli

Daha sonraki modellerimiz ise rengarenk iplerle ve aynı zaman da motiflerle süslenerek ortaya çok değişik paspaslar çıkarmışlar. Her zaman paspas yapacağınız zaman hangi odaya yapacaksanız o yere göre en uygun modeli seçerek yapmaya özen gösterin.

eski penyelerinizi keserek örebileceğiniz paspaslar

Paspas modellerin de en çok dikkat çekenler arasında dört farklı renkle süslenmiş olan güller örülerek motif verilen paspas modeli de bir hayli güzel görünüyor yalnız. Eğer sizler de örgüden anlıyorsanız o zaman burada bulunan her paspas modelini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Zaten her bayan daha basit bir şekilde yapsın diye en kolay olanları seçip sayfamıza ekledik. Tığ işi ile yapılan paspas modelleri aslında bakarsanız yapımı evet kolay ama biraz zahmetli iştir. Eğer sizlerin zamanı bolsa ben evde oturarak ev işlerim bittiği zaman yaparım diyorsanız o zaman hiç vakit kaybetmeden en beğendiğiniz paspas örneğini seçerek yapmaya başlayın. İster burada bulunan modellerin aynısını yapın isterseniz de biraz hayal gücünüzü kullanıp daha değişik tarzlar da paspaslar örün burada karar tamamen sizlere kalmış.

İLGİLİ YAZI ;

farklı tasarım şık örgü paspas
gül motifli örgü paspas
krem renkli örgü paspas
motifli örgü beyaz üzerine renkli motifli paspas
motifli örgü paspaslar
ortası motifli örgü paspaslar
örgü motifli banyo paspası
örgü paspas yuvarlak
örgü yuvarlak paspaslar
örgü yuvarlak tığ işi paspas
pembe motifli yuvarlak paspas
pembe örgü yuvarlak paspas
penye ipleri ile örebileceğiniz paspas
rengarenk gül motifli paspas
rengarenk motifli örgü paspaslar
rengarenk örgü kalp şeklindeki paspas
rengarenk örgü paspas örnekleri
rengarenk örgü paspas
rengarenk örgü paspaslar
yıldız renkli örgü paspaslar
yuvarlak örgü paspas modelleri
yuvarlak renkli örgü paspas
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ