Bayan Patik Örnekleri 2024
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayan Patik Örnekleri 2024

0

2024 yılında hamarat kadınlarımız tarafından yapılan birbirinden güzel ve hoş bayan patik modelleri diğer senelere baktığımız zaman daha farklı olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

En güzel bayan patik örnekleri yepyeni tasarımlara ve renk tonlarına sahip olduğundan kış için şimdiden kendinize yapabilir ve soğuk havalar geldiği zaman da rahatlıkla giyebilirsiniz.

2022 Bayan Patik Örnekleri

Patik modelleri konusunda yorum yapacak olursak bağcıklı olan modellerden tutun , dantelli kalın iplerle yapılan patikler ve işlemeli modeller gibi çok geniş kapsam da örnekler bulunmaktadır.

Yani örgü işini biliyorsanız ve daha önce patik örmüşseniz o zaman burada bulunan patiklerin ister aynısını isterseniz de hayal gücünüzü kullanıp daha farklı tasarımlarda örebilirsiniz.

İçindekiler

YENİ SEZON BAYAN PATİK MODELLERİ

2024 yılında bayan patik modelleri bize çok şey getirmiştir ve sade modellerden tutun , rengarenk , işlemeli , motifli ve desenli gibi modellere kadar çok çeşitte patikler bulunmaktadır. Bu sene hangi model çok tutulacak diye soracak olursanız boncuklu patik modelleri bu seneye damgasını vuracağa benziyor hanımlar.

2023 Bayan Patik Örnekleri

Eğer kendinize patik örecekseniz o zaman ilk tercihiniz boncuklu patik olabilir. Aynı zaman da burada bulunan modelleri genç kızınız varsa onun çeyizi için de yapabilirsiniz.

Renk olarak baktığımız zaman geçen sene en çok tercih edilen renkler arasında pembe yer alıyordu. Bu seneye baktığımız zaman patikler de en çok tercih edilen renk açık mavi olmuştur.

Her bayan daha kolay patik örsün diye en kolay patik modelleri konusunda araştırma yapıp bulduklarımızı sizlerle paylaştık. Yani hiçbir şekilde zorlanmadan kolayca buradaki modellerden birisini seçip örebilirsiniz. İster kalın isterseniz de ince iplik tercih edebilirsiniz.

Bayan Patik Örnekleri 2022
Bayan Patik Örnekleri 2023
Bayan Patik Örnekleri basit
Bayan Patik Örnekleri kolay
Bayan Patik Örnekleri
değişik Bayan Patik Örnekleri
desenli Bayan Patik Örnekleri
en güzel Bayan Patik Örnekleri
en yeni Bayan Patik Örnekleri
farklı Bayan Patik Örnekleri
güzel Bayan Patik Örnekleri
harika Bayan Patik Örnekleri
işlemeli Bayan Patik Örnekleri
kolay Bayan Patik Örnekleri
rengarenk Bayan Patik Örnekleri
yeni Bayan Patik Örnekleri
yeni sezon Bayan Patik Örnekleri
yepyeni Bayan Patik Örnekleri

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir