Bayan Şal Örnekleri Modelleri Yapılışı
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bayan Şal Örnekleri Modelleri Yapılışı

0

ÇEYİZLİK BAYAN ŞAL MODELLERİ ÖRNEKLERİ

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez örgüleri arasında yer alan aynı zaman da bayanlarımız tarafından zevkle yapılan en güzel şal modelleri ile karşınızdayım. Bu makalemizde 2022 yılına özel olarak hem çeyizlik için hem de normal günler de giymelik olarak yapılan şal modellerini sizlerle paylaştık. Bayanlar için örgü çok önemlidir ve özellikle kış mevsimi geldiği zaman malum havalar hem soğuk oluyor hem de sürekli olarak yağmur yağdığından dolayı dışarı çıkamadığımız için evde boş boş durmaktansa kendimize çok hoş şallar örebiliriz.

2022 Şal Örnekleri

Şal modelleri ve örneklerini ile ilgili en derin içerikleri sizler için hazır hale getirmiş bulunuyoruz. aşağıda ise motifli , desenli , işlemeli , rengarenk ve sade gibi çeşit çeşit şallar bulunmaktadır. Tabi biz herkes daha kolay bir şekilde şal yapsın diye en basit olan modelleri seçerek sayfamıza yer verdik. Aslında bakarsanız şal örmek biraz zahmetli gibi görünse de netice de çok basittir.

basit Şal Örnekleri

Örgü işini bilmeyen bayanlarımıza en basit olan örgü bile çok zor gelir. Fakat tığ işini ve şiş işini biliyorsanız en zor örgü bile olsa çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Burada bulunan modeller ise genel olarak en kolay şallardır. Biz yine de örgü işini az bilen veya bilmeyenler olduğundan dolayı şal yapımını video olarak da sayfamıza ekledik. Daha önce örgü şal yapmadıysanız o zaman videomuzu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

O zaman hanımlar fazla zaman kaybetmeden yeni sezona özel olarak marifetli kadınlarımız tarafından yapılan çeyizlik şal modellerine göz atalım.

ÖRGÜ ŞAL YAPIMI VİDEO

bayan Şal Örnekleri
el örgü Şal Örnekleri
en güzel Şal Örnekleri
farklı Şal Örnekleri
güzel Şal Örnekleri
kışlık Şal Örnekleri
kolay Şal Örnekleri
motifli Şal Örnekleri
Şal Örnekleri 2022
Şal Örnekleri basit
Şal Örnekleri görmek istiyorum
Şal Örnekleri kolay
Şal Örnekleri modelleri
Şal Örnekleri örgü
Şal Örnekleri şişle
Şal Örnekleri tığ ile
Şal Örnekleri tığ
Şal Örnekleri tığla
Şal Örnekleri
yeni sezon Şal Örnekleri
yepyeni Şal Örnekleri

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir