Yüksek Bel Şort Kombin Fikirleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Yüksek Bel Şort Kombin Fikirleri

0

Modaya geri dönen tüm eski trendler arasında yüksek belli şortlar muhtemelen en iyisidir! Sadece şortlar değil, yüksek belli pantolonlar bile modaya dönmüş durumdadır. Tasarımcılardan ünlülere kadar herkes bu duruma ayak uyduruyor.

2022 Yüksek Bel Şort Modelleri

Yüksek Bel Şort Modelleri

Yüksek belli şortlar sevimli ve şık görünüyor ve bu sezonun olmazsa olmazlarıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda son derece benzersizler çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla seçeneğiniz var. Kot/Jean’den baskıya kadar her tarzda harika görünüyorlar. Bu şortları nasıl giyeceğinizden ve doğru şekilde kombinleyeceğinizden emin değilseniz mutlaka araştırmalısınız. Şık bir görünüm için yüksek belli şortlarla giyebileceğiniz en iyi parçaları seçmeye dikkat edin.

bayan Yüksek Bel Şort Modelleri

Yüksek Belli Şort Nasıl Giyilir ?

İşte yüksek belli şort giymek için en iyi ipuçlarımız.

  • İlk olarak, süper yüksek belli şortların mı yoksa orta boy şortların mı hayranı olduğunuzu belirleyin. Şortlar genellikle göbek deliğinizin hemen etrafına çarpar. Yüksek belli şortlar belinizin genellikle göbek deliğinizin üzerindeki en küçük kısmına ulaşabilir. Bazı kızlar şortlarını göğüs kafesine neredeyse ulaşacak şekilde tercih ederler; bazıları kendilerininkini biraz daha aşağı vurmak ister. İkisini de deneyin ve hangi stili tercih ettiğinizi görün.
  • Yüksek belli şortların çoğu, sıkıştırılmış bir gömlek veya kısa üst ile şekillendirildiğinde en iyi şekilde görünür. (Ama bol bir tişörtü seviyorsanız, bu da sevimli bir görünüm olabilir!) Yüksek belli şortlar modern bir silüet oluşturmak için harikadır, bu yüzden üstünüzü sıkıştırmak buna katkıda bulunmanıza yardımcı olacaktır.
  • En iyi uyumu elde etmek için çeşitli stilleri deneyin. Bazıları kısa stilini tercih ederken, diğerleri yırtıklarla süper kısa şortları sever. Sonuçta, seçtiğiniz stil, gideceğiniz görünüme bağlı olacaktır. Ancak, hangi tarzın size en uygun olduğunu ve hangisinin figürünüzü en adaletli hale getirdiğini önceden bilmek iyidir.
en güzel Yüksek Bel Şort Modelleri
en moda Yüksek Bel Şort Modelleri
en yeni Yüksek Bel Şort Modelleri
farklı Yüksek Bel Şort Modelleri
güzel Yüksek Bel Şort Modelleri
moda Yüksek Bel Şort Modelleri
son moda Yüksek Bel Şort Modelleri
yeni sezon Yüksek Bel Şort Modelleri
yeni Yüksek Bel Şort Modelleri
Yüksek Bel Şort Modelleri 2022
Yüksek Bel Şort Modelleri bayan
Yüksek Bel Şort Modelleri kadın
Yüksek Bel Şort Modelleri
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir