Yepyeni Örgü Bayan Etekleri Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yepyeni Örgü Bayan Etekleri Modelleri

0

Bugün hanımlar farklı örgü olması açısından ve malum yaz ayıda geldiği için örgüden yapılan etek modellerini sizlerle paylaşmak istedim. Eğer sizler retro giyimlerinden hoşlanıyorsanız o zaman evde artta kalan ipleriniz varsa onları değerlendirmek için burada bulunan örgü etek modellerinden birisini seçip hemen örmeye başlayabilirsiniz.

beyaz örgü şort

İster evde kalan iplerinizle isterseniz de yeni ipler alarak şiş veya tığ işi ile motifler oluşturup kendinize ya da kızınız varsa ona güzel etekler örebilirsiniz.

Örgü etekler günümüzde çok tercih edilen el işlerinden birisi haline geldi ve özellikle hamarat kadınlarımız bu örgüler üzerinde farklı farklı deneyimler yaparak ortaya harika örnekler çıkarmışlar ve çıkarmaya da devam ediyorlar.

İlk modelimize baktığımız zaman tığ işi ile yapılmış ve kalın ip kullanılmıştır. Aynı zaman da beyaz triko örgü modeli ile yapılan örgüye bir den köşesine eklenen şık fiyonk ile ortaya harika örnek çıkarmışlar. Mesela bu örgü etek modelini mayolarınızla beraber kullanabilirsiniz.

bayan beyaz örgü etek

İkinci modelimizi inceleyelim. Bu modelimiz de tığ işi ile yapılmıştır ve beyaz renkten yapılıp bordo eklenerek fırfır görünüm elde edilmiştir. Mini etek olan yapılan bu modeli dilerseniz renk seçimin de değişiklik yapabilirsiniz. Eğer çok kısa geldiyse sizin gözünüze içine astar dikip retro bir kombinle tercih edebilirsiniz.

beyaz fırfırlı etek

Sizlerle paylaşmış olduğumuz örgü etek modellerinin hepsi de özenle seçilmiş yapımı en basit örneklerdir. Eğer tığ işini biliyorsanız zaten burada bulunan örneklerden istediğinizi seçip örebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

beyaz örgü yeşil kemerli etek
beyaz pembe örgü mini etek modeli
beyaz tığ ile örülen mini etek
beyaz tığ işi dantel örgü etek modeli
beyaz tığ işi örgü etekler
buz mavisi örgü etek
el işi örgü etek modelleri
gri etek
gri yan düğmeli örgü etek
kırmızı örgü etek
krem örgü etek
mavi örgü etek
motifli tığ işi örgü etek
örgü etek modeli
örgü etek modelleri
örgü krem etek
pembe etek
pembe motifli örgü uzun etek
pembe örgü etek
siyah motifli etek
siyah motifli örgü etek modeli
siyah motifli rengarenk örgü etek
yeşil etek

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir