Yeni Örgü Bebek Battaniye Modelleri Ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yeni Örgü Bebek Battaniye Modelleri Ve Örnekleri

0

Havaların soğumasıyla beraber ev hanımlar evlerine çekilip ellerine alırlar tığ işlerini ve harika örnekler yapmaya başlarlar. Çünkü biliyorsunuz ki kış ayı geldiği zaman dışarı çıkamadığımız için ve evdeki işlerimiz bitince yapacak bir şey olmayınca kendimizi örgüye veriyoruz. Bizde bu yazımızda bebekler için yapılabilecek en harika battaniye modellerini bulup sizlerle paylaşacağız.

Sevimli ve bir o kadar da şirin olan bu örgü bebek battaniyelerini eminiz ki sizler de hayran kalacaksınız. Hem bebeğiniz soğuklardan korunmuş olacak hem de şekilli ve hayvan figürlü olduğundan dolayı bebeğiniz çok eğlenecek. Hayvan figürlü , harfli , işlemeli ve sayı gibi değişik modeller bulunmaktadır. Bu battaniyeler hanımla tığ işi yapılmaktadır ve sizler de tığ işini biliyorsanız seçeceğiniz örneği bebeğinize kolayca yapabilirsiniz. Ben örgü işini bilmiyorum diyorsanız o zaman da dışarıda satılan bir sürü değişik bebek battaniyeleri bulunuyor oralardan temin edebilirsiniz.

Yalnız şunu belirtmek isterim ki hiçbir şey el emeğindeki gibi olmaz. Yani siz yapsanız mesela bebeğinize o güzel battaniyeyi örtünce bir huzurlu olursunuz. O yüzden bence dışarıdan hazır almak yerine kendiniz yapsanız daha iyi olur. Zaten artık yapılan battaniyeler sadece kış için değil yaz ayında da yapılmaya başlandı. Sizler kışı beklemeden de her zaman yapabilirsiniz.

2021 yılı için hamarat hanımlarımızın yaptığı battaniyeler çok şirin görünüyor. Bebeği olan bayanlarımıza burada bulunan modelleri öneriyorum. Bebeğiniz olmasa bile hediye olarak da birisinin bebeğine de yapabilirsiniz tabi. İşte yepyeni ve kolay yapılan örgü bebek battaniye örnekleri ;

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir