Yeni Lif Örnekleri Ve Modelleri 2024
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yeni Lif Örnekleri Ve Modelleri 2024

0

Çok Güzel Çeyizlik Lif Modelleri

Lifler biliyorsunuz ki günlük hayatımız da banyolar da kullanılan eşyalardan birisidir ve dışarıda hazır olarak satıldığı gibi , el emeği göz nuru olarak yapılan modeller de bulunuyor. El emeği olarak tercih edilen lifler hazır olarak satılanlara göre daha iyi oluyor.

Çünkü kendiniz yaptığınızdan dolayı istediğiniz tarzda ve modelde yapmanız mümkündür. Fakat dışarıda satılanlar standart olduğundan dolayı üzerinde herhangi bir şekilde oynama yapamazsınız.

yepyeni Lif Örnekleri Ve Modelleri

Lif modellerinde örnek seçmek gerçekten zordur ve herkesin hitabı ve zevki farklıdır. Çeyizlik olarak yapılan lif örnekleri genel olarak çeyizliklerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır ve kendi içinde ise farklı bir modaya sahiptir. Her sezon hamarat kadınlarımız o kadar güzel örgü lifler yapıyorlar ki resmen genç kızların çeyizlerini süslüyorlar diyebiliriz.

Lifler zaten yapıldığı zaman genel olarak tığ işi ile yapılıyor ve son dönemler de ise tığ işi modeller çok popüler hale geldi. Şiş olarak da yapılmaktadır fakat şişle yapmak hem zor hem de ip daha kalın olduğundan dolayı bizler de tığ işini öneriyoruz. Tığ işi ile yapılan lif modelleri aynı zaman da sabunu köpürtme açısından daha iyi oluyor hem de görüntü harika görünüyor.

Yeni yılda lif modellerin de ise çiçek desenli olarak yapılan modeller kadınlarımız arasında çok tercih edilmektedir. Eğer sizler de banyonuz için lif arıyorsanız o zaman çiçek desenli olan modellere öncelik verebilirsiniz. Çiçek desenli lif modellerin de hem boyut hem de renk olarak farklılıklar vardır. Üzerinde yer alan çiçek lif örüldükten sonra dahil edilmektedir ve bu yüzden kendiniz çiçek seçimi yaparak ilk lifinizi örün daha sonra üzerini çiçek deseni ile süsleyebilirsiniz.

yeni sezon Lif Örnekleri Ve Modelleri
yeni Lif Örnekleri Ve Modelleri
son model Lif Örnekleri Ve Modelleri
rengarenk Lif Örnekleri Ve Modelleri
motifli Lif Örnekleri Ve Modelleri
Lif Örnekleri Ve Modelleri
Lif Örnekleri Ve Modelleri kolay
Lif Örnekleri Ve Modelleri çeyizlik
Lif Örnekleri Ve Modelleri basit
kolay Lif Örnekleri Ve Modelleri
güzel Lif Örnekleri Ve Modelleri
farklı Lif Örnekleri Ve Modelleri
en yeni Lif Örnekleri Ve Modelleri
en güzel Lif Örnekleri Ve Modelleri
desenli Lif Örnekleri Ve Modelleri
çiçekli Lif Örnekleri Ve Modelleri
çeyizlik Lif Örnekleri Ve Modelleri
basit Lif Örnekleri Ve Modelleri
2022 Lif Örnekleri Ve Modelleri

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir