Yeni Bohça Modelleri Ve Örnekleri
  1. Ana Sayfa
  2. Kadınca

Yeni Bohça Modelleri Ve Örnekleri

0

Her sene olduğu gibi bu sene de yeni bohça modelleri ve örnekleri çok güzel görünüyor. Marifetli ev hanımlarımız yine en güzel bohçaları yapmışlar.

2021 Bohça Modelleri Ve Örnekleri

Bohça denilince hemen aklımıza gelen şey gelin ve damat bohçalarıdır. Evliliğin ilk hazırlıklarında annelerimiz hemen bohça telaşına girerler çünkü bohça ne kadar gösterişli olursa karşı tarafı da o kadar etkilemiş oluruz. Bohça yapımı he zaman farklılık göstermiştir. Kimi kanaviçe işlemiştir. Kimi ise iğne oyası ve ikisi de bohçaları harika el emekleri olarak göstermiştir.

basit Bohça Modelleri Ve Örnekleri

İçindekiler

YEPYENİ BOHÇA MODELLERİ

Bohça yapımı diğer örgütlere kıyasla daha fazla emek ister ve yapılışıda zordur. Ama en keyiflisi de bohça yapımıdır. Zoru başarmak her zaman en zevkli olanıdır. Yapamam diye sıkıntıya girmeyin sizler için en basit modellere de yer verdik yeni bohça yapmak isteyenler hiç zorlanmadan yapabilirler tabiki de yapmasını bilenlere de harika modeller paylaştık her yerde bulamayacağınız modelleri sizler için topladık el emekleriniz bizler için çok önemli şimdilerde anneler bazen hazır satın almayı tercih ediyor yada başkalarına bohça işlemesini yaptırıyor gel gelelim ki bu zorlu süreçte her şey pahalı olduğu gibi hazırlar da da bohçalar bir hayli pahalı kendi emeğinizi yapmak hem size gurur verir hemde evlatlarımızı gururlandırır.

Bohça Modelleri Ve Örnekleri 2021

Bohça modellerinde en önemlisi dikkattir ne kadar dikkat ederek bohçanızı işlerseniz o kadar güzel olur. Hatta şöyle de yapabilir siniz farklı modelleri birleştirerek kendi istediğiniz modeli de ortaya çıkartabilirsiniz bunu sadece nişan bohçanız da değil gelir elde etmek isterseniz de yapabilir kendinize evde ek gelir kaynağı haline de getirebilirsiniz Yeter ki yapmak isteyin insanın isteyipte yapamadığı şey yoktur. Bohça renginizi belirleyin ve sayfamızda ki modellerden başlayın harika tasarımlarınızı konuşturun

Bohça Modelleri Ve Örnekleri
çeyizlik Bohça Modelleri Ve Örnekleri
değişik Bohça Modelleri Ve Örnekleri
en güzel Bohça Modelleri Ve Örnekleri
en yeni Bohça Modelleri Ve Örnekleri
farklı Bohça Modelleri Ve Örnekleri
güzel Bohça Modelleri Ve Örnekleri
yeni Bohça Modelleri Ve Örnekleri
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yorum Yap