Yazma Oyaları ve Modelleri 2024
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yazma Oyaları ve Modelleri 2024

0

Özellikle tesettürlü insanların sıklıkla kullandığı yazmalar için birbirinden farklı ve rengarenk modeller bulunmaktadır. Yazma oyaları modelleri bakıp örmek isteyip istemediğinize karar verirken şu 3 şeyi kontrol etmeniz gerekir.

2022 Yazma Oyaları

Düz mü yoksa yuvarlak motif mi öreceksiniz, elinizde bununla alakalı örnek var mı, kalın iplik mi yoksa ince iplik mi kullanılıyor? Bunlar, bir dantel modelinin ne kadar zor veya kolay olduğuna karar vermenize yardımcı olacak ince detaylardır. Ayrıca yazma modelleri genç kız çeyizlerinin olmazsa olmaz parçalarından biridir.

İçindekiler

Güzel Yazma Oyaları Modelleri

İplik tek başına hem iğne hem de tığ işi için ideal olmalıdır ve yumuşak olması halinde eklemek için diğer ipliklerle çift tutulabilir. Kabartmanın bulanıklığı nedeniyle büyük dikiş tanımına sahip değildir, bu nedenle karmaşık dantel desenleri içinde kaybolabilir. Dantel eşarplar, şık duran ve kıyafetinizi tamamlayan hafif bir katmana ihtiyacınız olduğunda idealdir.

Ayrıca dantel örmek çok eğlenceli! Zihninizi meşgul eden ilginç dikişleri tığ işini deneme şansınız olacak. Zarif ve havadar bir görünüm için daha büyük iğneler üzerine örülmüş dantel ağırlıklı iplik kullanır. Elinizde bir model varsa yazma örmek daha basit olacaktır. En keyifli yazma oyaları boncuklu olarak hazırlanan modellerdir.

basit Yazma Oyaları

İğne veya tığ kullanılarak yazmanın dört bir kenarına motif yapılır. En güzel yazma oyaları örnekleri için web sitelerinden izleyebileceğiniz video kanallarından faydalanabilirsiniz. Herkesin kolaylıkla yapabileceği birbirinden güzel modeller için takipte kalın.

en güzel Yazma Oyaları
en yeni Yazma Oyaları
farklı Yazma Oyaları
güzel Yazma Oyaları
harika Yazma Oyaları
kolay Yazma Oyaları
Yazma Oyaları 2022
Yazma Oyaları basit
yazma oyaları güzel oya örnekleri
yazma oyaları iğne oyaları yeni çıkan oya modelleri
yazma oyaları iğne
Yazma Oyaları kolay
yazma oyaları modelleri
yazma oyaları tığ
yazma oyaları tülbent oyaları yeni çıkan oya modelleri
yazma oyaları yeni çıkan oya modelleri tığ
yazma oyaları yeni çıkan oya modelleri
Yazma Oyaları
yeni sezon Yazma Oyaları
yeni Yazma Oyaları
yepyeni Yazma Oyaları

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir