Yazlık Giysiler Nasıl Saklanır ? Mevsimi Geçen Kıyafetler Nasıl Kaldırılır ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Yazlık Giysiler Nasıl Saklanır ? Mevsimi Geçen Kıyafetler Nasıl Kaldırılır ?

0

Yazlık Giysiler Nasıl Saklanır ?

Havaların artık yavaş yavaş soğumasıyla beraber yazlık olan kıyafetlerimizi de kaldırma vakti geldi. Yazlık olan kıyafetlerimizi nasıl kaldırırız bu birçok bayan tarafından merak konusu oluyor açıkçası. Gardıroplarımız da baharlık olan kıyafetlerimizi kaldıracağımızdan dolayı yer açmamız gerekiyor.

Yazlık giysiler nasıl saklanır

Biliyorsunuz ki Eylül ayı geldiği zaman artık sonbahar ayına geçiş yapmış bulunuyoruz ve bu dönemden mevsim değişikliği olduğundan dolayı yavaş yavaş yazlık kıyafetlerimizi de kaldırıp sonbahar ve kışlık kıyafetlerimizi çıkartmaya başlıyoruz. Sıcak geçen yazın ardından artık soğuk döneme giriyoruz ve kışlık olan eşyalarımız için düzenli olarak yer ayarlamamız şart. Aynı zaman da kıyafetlerimizi yerleştirme yaparken de yer kaplamaması için bazı püf noktalara da dikkat etmemiz gerekiyor.

Mevsimi geçen kıyafetler nasıl kaldırılır

KIYAFETLER NASIL SAKLANIR

  • Kıyafetleriniz de kırışmayacak olanlar varsa onları hurçların içerisinde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Aynı zaman da hurç içerisinde kötü koku olmaması için lavanta torbalarını da koyabilirsiniz.
  • Hiç kullanmadığınız boş odanız varsa mağazalarda bulunan tekerlekli olan giysi askılarından temizleyip düzenli olarak bu şekilde saklama yapabilirsiniz.
  • Eğer kırışan ve asılması gereken kıyafetleriniz varsa o zaman arkadaşlar bunları rahatça saklamak için kanvas elbise çantalarının içerisine koyarak saklayabilirsiniz.
  • Eğer altı boş bazanız varsa oraya da hurç içerisinde yazlık kıyafetlerinizi koyarak saklama yapabilirsiniz.
  • En son olarak Gardırobun üst kısmı boş ise oraya hasır sepetlerin içerisine düzenli olarak yerleştirip kıyafetlerinizi o bölüme koyabilirsiniz.
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir