Yavru Kedi Resimleri ( En güzel Tatlı ve Sevimli Kediler)
  1. Anasayfa
  2. Güncel

Yavru Kedi Resimleri ( En güzel Tatlı ve Sevimli Kediler)

0

En Sevimli Yavru Kedi Resimleri

Dünyanın en tatlı hayvanları arasında biliyorsunuz ki yavru kediler oluyor. Özellikle yavru olan kedilerin bakışları çok tatlı olduğundan dolayı gören herkes hayran kalıyor. Yavru kediler biliyorsunuz ki sürekli olarak oyunlar oynarlar ve arta kalan zamanlarını da uyuyarak geçirirler. Yavru oldukları dönem de ise kedilerin beslenme düzenlerine çok dikkat edilmesi gerekiyor.

Çünkü yavruluk döneminde kedi nasıl beslenirse büyüdüğü zaman da o şekilde beslenir. Yavrunuz çok küçük olduğu zamanlarda veterinerin size söyleyeceği kiloya gelesiye kadar sizler hem yaş mama hem de kuru mama ile beslemeniz gerekiyor.

Genel olarak günümüzde en çok yapılan hatalardan birisi beslenme düzeni oluyor. Yani yavru kedi kuru mamaya geçiş yapacağı zaman sırf kuru mamayı sevmiyor diye yaş mamaya devam etmek bu yanlış bir karardır. Kedinizin geçiş dönemine çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer kuru mamaya alışmazsa o zaman sürekli olarak yaş mama vermek zorunda kalırsınız.

Yavru kediler en çok oyun oynamayı sever ve bu yüzden kediniz oyun oynamak istediği zaman onu ne olursa olsun geri çevirmeyin. Zaten biliyorsunuz ki günün 3’te 1’ini uyuyarak geçiriyorlar ve bu yüzden hareketli günlerini çok özlersiniz. Ortalama olarak 6 ay kadar enerjik ve oyunu çok severler ondan sonra normale dönmeye başlar.

Yavru kediler bu kadar çok sevildiğinden dolayı bizler de netten bulmuş olduğumuz birbirinden güzel ve sevimli yavru kedi resimlerini sizlerle paylaştık. İstediğiniz bu yavru kedi resimlerini ister arka plan isterseniz de profil resmi yapın burada karar tamamen sizlere kalmış.

ÇOK GÜZEL YAVRU KEDİ FOTOĞRAFLARI ;

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir