Yabancı ve Türkçe Köpek İsimleri, Erkek ve Dişi
  1. Anasayfa
  2. Hayvanlar Alemi

Yabancı ve Türkçe Köpek İsimleri, Erkek ve Dişi

0

Yabancı ve Türkçe Köpek İsimleri

Günümüzde biliyorsunuz ki köpek besleyen çok insan var veya köpek beslemek istiyorlar. Fakat bazı durumlarda köpek sahiplenen kişiler isim belirlemeyi unuturlar ya da yeni isim koymak isterler. İşte durum böyle olduğu zaman da hemen köpek isimleri araştırılmaya başlar. Köpek alındığı zaman cinsiyeti çok önemlidir. Çünkü isim koyacağımız zaman cinsiyetine göre belirlememiz gerekiyor.

Yabancı ve Türkçe Köpek İsimleri

Bizler de netten kısa bir araştırma yaptık ve hem erkek hem de dişi olan köpek isimlerini sizler için bulup sayfamıza yer verdik. Bu paylaşmış olduğumuz köpek isimlerinin hepsi de hem yetişkin hem de yavru köpekler içindir. Yani yavru köpeğiniz varsa burada bulunan isimlerden birisini de koyabilirsiniz. İsim koyacağınız zaman da köpeğinizin burada görünümü çok önemlidir. Yani sert görünümlü olan bir köpeğe gidip çiçek adını koyarsanız saçma olur. Bu yüzden köpeğinize en uygun olanı seçmeye özen gösterin. O zaman gelin köpek isimlerine daha yakından bakalım.

KÖPEK İSİMLERİ

Oscar
Bart
Baxi
Bobo
Oğluş
Black
Kont
Çapkın
Efe
Barny
Baron
Blackie
Korsan
Hero
Mösyö
Cesur
Gofret

Rocky
Duman
Elite
Izamar
Çelik
Maço
Max
Şans
Vecihi
Zagor
Nero
Chuck
Bızdık
Köpük
Hera
Kalinda

köpek isimleri

KÖPEK İSİMLERİ DİŞİ

Köpek isimlerinde dişi olanlar günümüzde çok merak ediliyor. Özellikle kadınlar tarafından beslenen köpekler genel olarak dişi köpek oluyor. Bu yüzden eğer daha yeni alacaksanız veya aldıysanız ama isim koymadıysanız belki bunlar size yardımcı olur. İşte dişi köpek isimler ;

Lokum
Lola
Lolita
Queenie
Addi
Sophie
Lucky
Lusi
Haşhaş
Kabak
Stella
Ravent
Dina
Dino
Rosie
Skittles
Dolly
Wiggles
Flick
Deniz
Dilber
Sweetie
Tayni
Tia
Niblet
Shrimp
Bean
Cob
Daisy
Dark
Diva
Tarçın

ERKEK KÖPEK İSİMLERİ

Erkek köpek isimleri son zamanlar da en çok arattırılan konulardan birisi oldu. Zaten erkek köpek isimleri denince akla fazla bir şey gelmiyor. Bu yüzden sizlere yardımcı olmak için günümüzde en çok tercih edilen erkek köpek isimlerini paylaştık.

Amos
Zikzak
Kavun
Kirpik
Kırpık
Korsan
Duman
Panço
Panda
Papi
Pars
Fofó
Negro
Neo
Jet
Jop
Dozer
Digor
King
Kirli
Paki
Seko
Salamur
Pafa
Pala
Coşar
Niko
Nelon
Vito
Verman
Joker
Jerry
Jimbo
Eros
Pablo
Viski
Vuslat
Pamuk
Sunny
Sande

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir