Whatsapp Aero Özellikleri! Whatsapp Aero Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Whatsapp Aero Özellikleri! Whatsapp Aero Nedir ?

0

En son WhatsApp güncellemeleri, karanlık mod gibi yeni özelliklerle kullanıcıları şaşırttı. Ancak, örneğin WhatsApp Aero ile mesajlaşma uygulamasını daha da özelleştirmek için alternatifler vardır. Whatsapp Aero nedir? Burada size uygulamanın ne hakkında olduğunu anlatıyoruz. WhatsApp Aero , mesajlaşma uygulamasının oynanmış bir sürümüdür, bu MOD Size çok daha fazla kişiselleştirme özgürlüğü verir, estetik yönleri değiştirme söz konusu olduğunda gerçekten esnektir. yeni durum özellikleri ve farklı işlevler eklemeyi kullanıcılarına sunmuştur:

Whatsapp Aero Özellikleri
  • İkili mavi tik simgesi gizlenir.
  • Arayüz tasarımını değiştirmenizi sağlar.
  • Profilinizi kimin ziyaret ettiğini bileceksiniz.
  • Aero olmadan uygulamanın kendisinin izin vermediği dosya biçimlerini paylaşmanıza olanak tanır.
  • Tüm sohbetlerinizin sözlerinin yazı tipini ayrı ayrı değiştirebilirsiniz.
  • Size mesaj gönderenler onu silemezler.
  • Burada çevrimiçi durumunuzu gizleyebilirsiniz.
  • Yeni emojiler oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz.

WhatsApp Aero’ya sahip olmanız önerilir mi ?

Bu uygulamanın geliştiricileri çete karşıtı bir sisteme sahip olduklarını iddia etseler de, WhatsApp Aero’nun resmi olmayan bir sürüm olduğunu göz önünde bulundurmalısınız , bu nedenle her özellik etkileyici olsa da, her zaman sabırlı olmanız ve resmi sürümde güncellemeleri beklemeniz önerilir..

WhatsApp, kısayollar ve öne çıkan mesajlar gibi muhtemelen hala farkında olmadığınız çeşitli işlevlere sahip olmanın yanı sıra , kaybolan mesajlar ve mobil ödemeler gibi sürekli yeni araçlar üzerinde çalışır . WhatsApp’ın Aero kullanımı ve sunmuş olduğu özellikleri orijinalinin bir adım ilerisinde olduğunu söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir