Vodafone Ev ve İş Yeri İnternet Adres Değişikliği Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Vodafone Ev ve İş Yeri İnternet Adres Değişikliği Nasıl Yapılır ?

0

İnternet Adres Farklılığı Kaç Gün Sürer ?

Vodafone ev ve iş yeri internet adres değişikliği hizmeti için başvurulduğunda çok kısa sürede işlemlere başlanmaktadır. İnterneti bulunduğu adresten başka bir yere nakil ettirmek isteyen Vodafone kullanıcıları adres değişikliği talebinde bulunmaktadır. Böyle bir değişiklik olması durumunda internetin kesintisiz kullanabilmek için hemen başvurmak gerekir.

Vodafone Ev ve İş Yeri İnternet Adres Değişikliği Nasıl Yapılır

Vodafone Internet Adres Değişikliği Nasıl Olmaktadır?

Vodafone ev ve iş yeri internet adres değişikliği hizmeti alabilmek için Vodafone müşteri hizmetleri hattı 0850 542 0542 veya 0850 542 1 542 numaralarını arayabilirsiniz. Mevcut adrese en yakın Vodofane bayisine internet nakil işlemi için başvurulabilir.Vodafone bayisine müracaat edildiğinde adres değişikliği için Vodafone net internet hizmeti değişiklik müracaat formunu doldurmanız talep edilmektedir. Bu formdaki bilgileri eksiksiz doldurduğunuzda başvuru talebiniz işleme alınacaktır.

Vodafone İnternet Adres Değişikliği Süresi Ne Kadardır?

Vodafone ev ve iş yeri internet adres değişikliği süresi genellikle 7 ila 10 gün arasında değişmektedir. Ancak internet nakli değişikliği yapılacak adreste hat bulunmaması gibi nedenlerde bu süre 20 ya da 30 günü bulabilmektedir. Bu süre zarfında devamlı surette telefonunuza Vodafone merkezinden işlemleriniz ile alakalı mesaj gelmektedir.

Vodafone İnternet Adres Değişikliği Ücreti Nedir?

Vodafone internet adres değişikliği nakil işlemleri için nakil yapıldıktan sonra nakil ücreti 1 ay sonraki faturaya yansıtılır. İnternet adres değişikliği ücreti ve nakil işlemlerinizin ne durumda olduğunu öğrenmek için Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir