Vatandaşlık İsteyen Suriyeli Kadına Yardım Eli Uzatan Müge Anlı’ya Tepki Yağıyor !
  1. Anasayfa
  2. Güncel

Vatandaşlık İsteyen Suriyeli Kadına Yardım Eli Uzatan Müge Anlı’ya Tepki Yağıyor !

0

ATV ekranlarının vazgeçilmez programlarından birisi olan Müge Anlı da yaşanan bir olay sosyal medya üzerinde çok konuşulur oldu. Canlı yayına Suriyeli bir kadın bağlanmıştı ve vatandaşlık isteği üzerine yardım istediğini söyledi. Bunun üzerine Müge Anlı da kadına vatandaşlık konusunda yardım edeceğini söyleyince sosyal medya üzerinde tepkiler çığ gibi yağmaya başladı.

Bu tepkiler üzerine ise müge anlı canlı yayında bu eleştirilere karşı yanıt vermişti. Verdiği yanıt ise şöyle ; “Sapla samanı karıştırmayalım. Kadın hakkını kazanmış” diye cevap vermiştir.

Vatandaşlık İçin Müge Anlı’dan Yardım İstedi

Esma Tuna , Bülent Tuna ile aralarında çok yaş farkı bulunmaktadır ve Esma Tuna evlenmek istemediğini dile getirmiş ve vatandaşlık kazanmak için ise tam olarak 3 sene katlandığını söylemiştir. Yani kısacası arkadaşlar şöyle Esma Tuna sırf vatandaşlık kazanmak adına evlilik yaptığını söylüyor ve bu konuda ise Müge Anlıdan yardım istiyor. Müge Anlıya hatta şunları söylüyor ; Müge Hanım sizden bir ricam var benim vatandaşlık 4 sene oldu ve bana kimse sahip çıkmadı.

Müge Anlı Yardım Edeceğini Söyledi

Müge Anlıya karşı yardım isteyen Esma Tuna’ya müge anlı da yardım edeceğini söyledi. Müge Anlı Suriyeli olan kadının zor durumda olduğunu söylemiştir ve “Olayım ben sana çünkü senin de durumunu çok iyi görmüyorum açıkcası” şeklinde konuştu.

Twitter’da Gündem Oldu

Suriyeli olan Esma Tuna Müge Anlı programında canlı yayında vatandaşlık istediği için bu olay şuanda Twitter üzerinde gündem halin de arkadaşlar. Sizin yorumlarınız nasıldır ? Görüşleriniz yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir