Uzun ve Güçlü Tırnaklara Sahip Olmak İçin İpuçları
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Uzun ve Güçlü Tırnaklara Sahip Olmak İçin İpuçları

0

Kadınların böyle daha güzel ve çekici gösteren unsurlar arasında uzun tırnaklar yer alır ve birçok kadın ise tırnağını her zaman daha güçlü , daha sağlıklı bir şekilde yapmak ister. Ama tabi bunu yapmak istiyorlar fakat nasıl sağlıklı bir şekilde uzatacakları konusunda pek bilgi sahibi değiller. Çünkü tırnaklara iyi bakmazsanız mutlaka belli bir noktadan sonra kırılır ve cansız olduğundan dolayı hemen küçük darbede kırılır.

Uzun ve Güçlü Tırnaklara Sahip Olmak İçin İpuçları

Hem hassas hem de kırılgan tırnaklarınız varsa hanımlar o zaman hiç merak etmeyin bu makalemiz de hem uzun hem de güçlü tırnaklara nasıl sahip olunur ? bunu anlatacağız. İsterseniz yazımıza devam edelim…

Tırnak Yeme Alışkanlığından Vazgeç

Eğer sağlıklı bir tırnağınızın olmasını istiyorsanız o zaman kötü alışkanlığınız varsa kesinlikle bu durumdan kurtulmanız sizin için daha iyi olacaktır. Örnek verecek olursak tırnak yeme alışkanlığınız varsa bunu hemen bırakın.

Tırnak yeme genel olarak alışkanlıktır. Alışkanlık olduğundan dolayı ne kadar kararlılık gerektiren bir durum olsa da aslında sanıldığı kadar zor bir şey değildir. Çünkü her şey psikolojik olarak olduğundan bunun önüne geçebilirsiniz. Hatta isterseniz acı oje yada stres topu gibi şeylerle de meşgul olup tırnak yeme alışkanlığınızı bırakabilirsiniz.

Tırnaklarını Kesici ve Kavlatıcı Bir Alet Olarak Kullanma

Birçok kişi tırnaklarını hem kesici hem de kavlatıcı bir alet olarak kullanır. Fakat bu tamamen yanlış bir şeydir. Örnek verecek olursak etiketleri kavlatmak , anahtarlık halkasını açmak ya da antep fıstığının kabuğunu açmak için genel olarak tırnaklar kullanılır değil mi ? Ama yapacağınız bu işlemler ister istemez tırnaklarınızı hem yıpratır hem de tırnak altlarınızda bakterilerin yuvalanmasını sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir