Kadınların Yeri

Trendyol Go Kurye Başvuru ve Çalışma Şartları 2023

Trendyol Go Kurye Başvuru ve Çalışma Şartları 2023

Ülkemizde son yıllarda çeşitli alışveriş ve online teslimat alanlarına giren Trendyol’da çalışmak için bir başka seçenek de Trendyol GO araç kurye hizmetine başvurmak her zaman daha fazla ön plana çıkmaktadır. Trendyol, market alışverişleri veya restoranlardan yiyecek alımları için Trendyol GO bünyesinde istihdam ettiği araç kuryelerine hizmet vermektedir.

Trendyol Go Kurye Başvuru ve Çalışma Şartları

Trendyol araç kuryesi şartlarını sağlayan adaylar, kısa bir eğitim sürecinin ardından seçtikleri il ve bölgede göreve başlarlar.

Trendyol araç kuryesi olmak için kendi şahıs şirketini kurması gereken kişiler de vergi mükellefi olacak ve çalışmaları nedeniyle yaptıkları harcamalar üzerinden vergilendirilebilecekler. Trendyol araç kuryelerinin çalışma sistemi çalışma saatlerine odaklıdır.

İçindekiler

Trendyol GO Nedir?

Trendyol GO kurye, Trendyol’un bir çalışanıdır ve Trendyol Şirketi için çalışmaktadır. Trendyol sisteminin günümüzde anlaşmalı olduğu restoranlarda ya da marketlerde müşterilerinin sipariş ettiği ürünleri teslim ederek kurye hizmeti vermektedir.

Trendyol sisteminde kurye çalışanı olabilmek için kişinin kendi adına şahıs şirketi kurması gerekmektedir, yani Trendyol Kurye aynı zamanda vergi sürecinden mükellefidir.

Teslimat için kendi motorunuzu veya diğer ticari araçlarınızı getirebilirsiniz. Trendyol araç kuryesi olmak için lütfen Trendyol GO başvuru koşullarını sağladığınızdan emin olduktan sonra online başvurunuz.

Trendyol GO resmi web sitesindeki başvuru sisteminde bulunan başvuru formunu doldurup web sistemi üzerinden Trendyol’a gönderim yaptıktan sonra Trendyol, araç kurye başvuru formunuzu değerlendirecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ