Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur ? 2023
  1. Anasayfa
  2. Güncel

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur ? 2023

0

Trendyol alışveriş sitesine giderek alacağınız ürünleri teslim alabileceğiniz yere jel alma noktası denir. Satın alacağınız bir ürün için sipariş verdiğinizde, Jel Puan Satın Al’dan istediğiniz puanları seçtikten sonra, satın alma işleminiz Gel Al Puan Satın Al’a ulaştığında size e-posta ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Satın aldığınız ürünü almak için 3 gün içerisinde Gel Al sistemi konum noktasına gidebilir ve size gelen SMS bildirimini takip edebilirsiniz.

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur

Trendyol alışverişi için ev adresinize ulaşılamıyorsa veya teslim alacak kimse yoksa Gel Alım Noktasından sipariş verebilirsiniz.

Gel Satın Al noktasına kendiniz gidebilir ve istediğiniz zaman ürününüzü teslim alabilirsiniz. Günümüzde Gel Al noktalarından alınan 50 TL ve üzeri siparişlerde 10 TL hediye çeki kazanacaksınız. Sipariş oluşturulduktan sonra Gel Al şubesinden ürün teslim alınır ve teslimat kodu cep telefonuna gönderilir.

Trendyol Gel Satın Al

Trendyol Gel satın alma noktalarının hem kullanıcılar hem de satıcılar için avantajları vardır. Kullanıcılar evlerinde ürün beklemek zorunda kalmadan siparişlerini istedikleri teslimat noktasından teslim alabilirler.

Alışveriş yaparken hediye çeki kazanabilirler. Öte yandan, satıcılar için bir satın alma noktası haline geldiklerinde, teslim ettikleri ürünler için ödeme yaparlar.

Trendyol teslimat noktası olmak isteyenler başvuru formunu doldurarak başvurabilirler. Başvuru yaparken iş bilgilerini ve il, ilçe, mahalle gibi açık adresleri kullanın. Trendyol Gel Al sistemine başvurduktan sonra ekip başvurunuzu inceleyecek ve size geri bildirimde bulunacaktır. Uygun görüldüğü takdirde Trendyol teslimat noktası olarak hizmet verebilirsiniz.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir