Trendyol Cüzdanım Nedir ? Trendyol Cüzdanım Nasıl Aktif Edilir ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Trendyol Cüzdanım Nedir ? Trendyol Cüzdanım Nasıl Aktif Edilir ?

0

Trendyol Cüzdanım Nedir ?

Birbirinden farklı çeşitte geniş ürün yelpazesine sahip Trendyol alışveriş sitesi ile birçok ürünü bulmak mümkün oluyor. Online alışveriş yaparken Trendyol Cüzdanım hizmeti daha indirimli alışveriş yapmayı sağlıyor. Trendyol cüzdanım nedir? Trendyol cüzdanım nasıl aktif edilir sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak ele alalım.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Aktif Edilir

Trendyol Cüzdanım Nedir Kısaca ?

Trendyol cüzdanım nedir sorusu Trendyol alışveriş sitesini aktif olarak kullanan kişiler tarafından çok merak edilmektedir. Trendyol cüzdanım Trendyol sitesi tarafından yeni geliştirilmiş olan güncel bir ödeme yöntemidir. Alışveriş yaparken her seferinde kredi kartı bilgileri girmek yerine Trendyol cüzdanıma para yükleyerek hızlı alışveriş yapılabilir. Aynı zamanda Trendyol cüzdanım sayesinde Trendyol sitesinin cüzdana yüklediği bonus paralar da kullanılabilmektedir.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

Gerek hızlı ödeme için gerekse Trendyol’un bonuslarını kullanmak için Trendyol cüzdanım nasıl kullanılır cevabına buradan erişilebilir. İlk önce Trendyol sitesine üye olunur.Sonra Trendyol cüzdanım kullanmak için https://www.trendyol.com/hesabim/cuzdanim bağlantısına tıklanır. Bu linkten kişisel hesaba girilip Trendyol Cüzdanıma para yüklenebilir. Cüzdana en fazla 750 TL bakiye yüklenebilir. Her yükleme de cep telefonuna 3D güvenlik mesajı gelecektir. Gelen mesajdaki kodu girildiğinden yaklaşık 10 dakika içerisinde karttan cüzdana para aktarılacaktır.

Trendyol Cüzdanım Nedir

Trendyol Cüzdanım Nasıl Aktif Edilir?

Trendyol alışveriş sitesinde trendyol cüzdanım nasıl aktif edilir sıkça sorulan sorular bölümünde en başta yer alır. Trendyol cüzdanın aktif hale gelmesi için ilk olarak kişisel hesaba giriş yapılır. Sonrasında Hesabım/Trendyol Cüzdanım sekmesine gidilir. Ardından kart bilgileri ve Trendyol cüzdanıma yüklenecek TL miktarı yazılır. Telefona gelen SMS onayı ile Trendyol Cüzdanım aktif edilmektedir.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir