Tiramisunun Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Tiramisunun Yanında Ne Gider

0

Türk mutfağında tatlı olarak en çok tercih edilen ve sevilen tiramisunun yanına ne gider çok merak edilen konulardan birisi oldu. Şimdi Tiramisu yapılırken hem labne peyniri hem de kahve gibi tatlar ile daha da lezzetlendirilmektedir. Sizler isterseniz hazır kedidili ile isterseniz de hazır kekler ile tatlınızı yapın burada karar sizlere kalmış. Fakat o kahvenin mis kokusu var ya işte o Tiramisu tatlısı ile birleştiği zaman ortaya harika bir lezzet çıkmış oluyor.

Fındıklı Kurabiye 

Tiramisunun yanına arkadaşlar yapabileceğiniz en ideal yiyecek fındıklı kurabiye’dir. Altın günlerinde veya sabah kahvaltılarında fındıklı kurabiyeler çok tercih edilmektedir. Sizler de tatlınızın yanına bunu seçebilirsiniz bence.

Ağlayan Pasta

Ağlayan pasta genel olarak yaş pastanın yapımına benziyor ve günümüzde ise doyurucu bir özelliği olduğundan çok tercih edilmektedir. Sizler de Tiramisunun yanına güzel bir ağlayan pasta seçerek hem mideniz doysun hem de gözünüz.

Zeytin Yağlı Yaprak Sarma

Özellikle beş çayında ve altın günlerinde en çok tercih edilen yemeklerin başında yaprak sarma geliyor. Sizler de Tiramisunun yanına doymak için zeytinyağlı yaprak sarmasını tercih edebilirsiniz.

Limonata 

Son olarak arkadaşlar Tiramisunun yanına sadece içecek istiyorsanız o zaman ev yapımı harika limonata’yı tercih edebilirsiniz. Taze limonlar ile ve nane ile tatlandırarak harika lezzet ortaya çıkartabilirsiniz. Bence yaz ayında bu tatlıyı yapacaksanız yanına kesinlikle limonata tercih edin.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir