Kadınların Yeri

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri 2021

Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri 2021

Her sene anneler bebekleri için o kadar güzel ve şık örgüler yapıyorlar ki şahsen biz bunları görünce çok beğeniyoruz. Bu sezonda kışa özel olarak tığ işinden yapılan battaniyeler o kadar güzel görünüyor ki bizim çok hoşumuza gitti. Bebeğinize burada bulunan battaniyelerden birisini yaparak onları hem soğuk havalardan korumuş olursunuz hem de bebeğinizin çok hoşuma gitmiş olur. Bunların yanı sıra bir tanıdığınızın bebeği varsa da ona hediye olarak da yapabilirsiniz mesela.

Her yıl yapılan battaniyeler çok farklı oluyor ve hamarat kadınlarımız kendi el emeklerini kendi hayal güçlerini kullanarak değişik ve rengarenk battaniyeler tasarlıyorlar. Tığ işi ile yapılan bu battaniyeleri sizler renkli ipler kullanarak ortaya harika bebek battaniye çıkartabilirsiniz.

Basit Tığ İşi Bebek Battaniye Örnekleri

Tığ işini bilmeyen kadınlarımızın çoğu her zaman basit yapılan modelleri tercih etmek isterler. Aslında bakarsanız battaniye yapmak evet biraz zahmetli iş fakat sizler akıllı ip kullanarak bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Sadece tığ işini bilmeniz bu durum için yeterli olacaktır. Evinizde boş zamanlarınızda oturmak yerine bebeğiniz varsa ona burada bulunan örneklerden birini örmeye başlayabilirsiniz. Kız bebekleri için pembe , sarı ve lila gibi renklerde battaniyeler , erkek bebekleri içinse , mavi , gri ve siyah gibi renklerde battaniyeler örebilirsiniz.

Ayrıca hanımlar burada bulunan modellerin aynısını yapmak yerine kendi hayal gücünüzü kullanarak da modeli daha farklı hale getirebilirsiniz. İster desenli isterseniz de farklı motif seçenekleri kullanarak battaniyenizi daha göz alıcı yapabilirsiniz. Hem kız hem de erkek bebekleri için yapılan battaniyeler gerçekten harika görünüyor ben hepinize bu modelleri öneriyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ