Sucuklu Yumurtanın Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Sucuklu Yumurtanın Yanında Ne Gider

0

Sabah kahvaltılarında sıkça yapılan ve özellikle her restoranlar da tercih edilen sucuklu yumurtanın yanın da ne gider ? yazımız hakkında sizlere bilgiler vereceğiniz. Sucuklu yumurta özellikle öğrenciler tarafından sıkça yapılan kahvaltılardan birisidir. Yapımı da çok basit olduğundan ve yanına da güzel şeyler yapıldığı zaman ortaya gerçekten çok güzel menüler çıkıyor. O zaman sucuklu yumurtanın yanına neler gider buyurun bakalım.

Salata

Her yemeğin yanına biliyorsunuz ki salata gider ve bu yüzden sucuklu yumurta yaptıysanız bunun yanına güzel mevsim sebzelerinden harika salata yapabilirsiniz. Emin olun sucuklu yumurtanın yanına çok yakışacaktır.

Kaşarlı tost

Hem doyurucu hem de lezzetli olduğundan dolayı kaşarlı tostu da sucuklu yumurtanızın yanına yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki kaşar tost ile birleştiği zaman ortaya harika lezzet çıkıyor.

Mercimek Çorbası

Kahvaltı yapmadan önce genel olarak çorba içilir ve sizde çorba yapmak istiyorsanız o zaman mercimek çorbası çok iyi seçim olacaktır. Hem sucuklu yumurta hem de mercimek çorbası çok yakışacaktır.

Sosis kavurma

Tavaya hafif bir yağ koyup daha sonra uzun ince doğramış olduğunuz sosisleri kavurarak sucuklu yumurtanızın yanına servis edebilirsiniz. İsteyenler ketçap ve mayonez de kullanabilir.

Kıymalı makarna

Hem protein hem de karbonhidrat bakımından zengin olan kıymalı makarnayı da sucuklu yumurtanızın yanına afiyetle yapıp yiyebilirsiniz. Kıymalı makarna sucuklu yumurta ile birleşince ortaya gerçekten muazzam bir tat çıkıyor.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir