Stor Perdeler Kullanışlı Mı ? Stor Perde Kullanmak İçin Nedenler
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Stor Perdeler Kullanışlı Mı ? Stor Perde Kullanmak İçin Nedenler

0

Ev dekorasyonları arasında yer alan Stor perdeler günümüzde çok tercih edilen ekipmanlardan birisidir. Özellikle birbirinden farklı çeşitleri olduğundan dolayı seçmek bir hayli zor hale de gelebiliyor. Normal de kadınların bir çoğu simli , püsküllü veya klasik olan tül perdeleri tercih etmektedirler. Fakat stor perde ne zaman kullanmaya başladıkları zaman birçok bayanın fikri de değişmeye başlamıştır.

Stor Perdeler Kullanışlı mı

Stor perde kısaca nedir onu açıklayalım isterseniz. Tavana dubel yardımı ile tutturulan ve köşeleri tutması için 2 veya 3 metal kıskacın içerisine otutturulan aynı zaman da rulo şeklinde açılıp kapanan bir perde olmaktadır. En güzel yanlarından birisi de stor perdeler hem güneşlik hem de tül olarak da tercih ediliyor. Kullanım olarak da çok basit olduğundan dolayı insana birden fazla avantaj da sunmaktadır.

Perdeler biliyorsunuz ki evin mahremiyetini koruyan bir eşyadır ve stor perdeler de hem evin mahremiyetini koruyor hem de odayı daha şık hale getiriyor.

Daha önce eğer klasik perdeler kullanıyorsanız ve artık stor perdelere geçiş yaptıysanız o zaman hanımlar belki ilk zamanlar odanızı çıplak olarak görebilirsiniz. Ama daha sonralar da stor perdelere alıştığınız zaman farkı kendinizden göreceksiniz.

Stor Perde Kullanmanın Avantajları

İçindekiler

Stor Perde Kullanmanın Avantajları

  • Fiyat bakımından çok uygundur.
  • Yıkanması kolaydır.
  • Söküp ve takması çok basittir.
  • Göz alıcı ve rahatsız edici parlamaları azaltır.
  • Hem geleneksel hem de modern bir tarz sunar.
  • Ev dekorasyonuna uygundur.
  • Hem evlerde hem ofisler de hem de sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Stor Perdeler Kullanışlı mı?

Birçok kişi stor perdelerin kullanışlı olup olmadığını soruyor fakat arkadaşlar bu tamamen kullanıcılara bağlı değişen bir durumdur. Örnek verecek olursak balkon kapısının olduğu yere siz gidip stor perde yaptırırsanız o zaman sürekli olarak balkona gir – çık olacağından bu duruma sinir olabilirsiniz. Ama diğer perdeler gibi yıkama ve ütüleme işlemi olmadığından dolayı size daha çok kullanışlı gelecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ; İçme Suyunun İdeal PH Değeri Kaç Olmalıdır ?

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir