Spagettinin Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Spagettinin Yanında Ne Gider

0

Makarna çeşidi olan ve özellikle çocuklar tarafından sevilen spagettinin yanına ne gider ? makalesine bugün hep beraber daha yakından göz atacağız. Makarna biliyorsunuz ki her yaştan çocuğun sevdiği ve bir de yanına yapılan soslar ve tatlar olunca kimsenin hayır bile diyemediği yemeklerden birisidir. Fakat ev hanımlar spagetti yaptığı zaman yanına ne yapsam diye çok düşünürler. İşte bizde spagetti makarnasının yanına yapılabilecek en aperatif yemekleri sizlerle paylaştık.

Soğan Halkası

Fazla zamanınız yoksa ve hemen pratik bir şeyler arıyorsanız o zaman hanımlar 15 dakika içerisinde hazırlayabileceğiniz soğan halkasını deneyebilirsiniz. Az bir şey yumurta , soda ve soğan ile harika soğan halkası yaparak spagettinizin yanına servis edebilirsiniz.

Sos

Hiçbir makarna sos olmadan güzel olmaz ve bu yüzden spagettiye renk katan şeylerden birisi de sos’tur. Sizler spagettinizin yanına güzel bir sos yapıp makarnanızı daha renkli hale getirebilirsiniz. İsteyenler domates salçası ile hazırlayabilir isteyenler de biber salçası ile burada karar sizlerin.

Köfte

Spagettinin yanına gidebilecek en mükemmel yemeklerden birisi de köfte kızartmasıdır. İster köftelerinizi misket şeklinde yapın isterseniz de hamburger köftesi şeklinde istediğiniz tarzda yapıp kızartabilirsiniz.

Mantar Kavurma

Mantar sevenler varsa o zaman yapmış olduğunuz spagettinin yanına küçük küçük doğramış olduğunuz mantarları tavada kavurup güzel bir şekil de baharatlarla beraber tatlandırıp mantar kavurması yaparak spagettinizin yanına servis edebilirsiniz.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir