Sosyal Medyada Çok Sevilen En Güzel Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Sosyal Medyada Çok Sevilen En Güzel Tığ İşi Bayan Yelek Modelleri

0

Sosyal medyada en çok sevilen ve en güzel tığ işi bayan yelek modelleri ile sizlerleyiz. Tığ işi ile yapılan bayan yelek modelleri kış sezonu için tekrardan en güzel örnekleri yapılmaya başlandı. Artık soğuk havalar yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı ve bizler bu soğuk havalardan kendimizi korumak için kışa özel olarak örülen örnekleri tercih etmeye başlarız.

2021 Tığ İşi Yelek Modelleri

Hamarat kadınlarımız ise tığ işinden o kadar güzel renklerde ve desenlerde yelekler örmüşler ki hepsi de harika görünüyor. İster öreceğiniz yelekleri evde giyin isterseniz de çalışıyorsanız iş yerine giderken giyin yani her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni sezona özel olarak örülen bayan yelek modelleri ile havanızı tamamen değiştirebilirsiniz.

İçindekiler

ÇOK SEVECEĞİNİZ EN GÜZEL BAYAN YELEK MODELLERİ

Sizlerle paylaşmış olduğumuz yelek modellerini çok kolay bir şekilde tığ işi ile yapabilirsiniz. Hatta isteyenler düz isteyenler de tek bir model şeklinde yapıp isteğe göre motiflerle şekil vererek ortaya harika yelekler çıkartabilirler.

basit Tığ İşi Yelek Modelleri

Son zamanlar da yapılan tığ işi yeleklerde zaten süslemelere daha fazla önem verilmeye başlandı. Özellikle en çok yapılanlar çiçek motifleri , boncuk işlemeler ve gül motifleri olmaktadır. Yani sizler de kendinize güzel bir yelek yapacaksanız mutlaka böyle detaylara önem vererek yeleğinizi daha güzel hale getirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra el işi yapılan yeleklerin içerisinde motif olarak yapılanlar şunlardır ; kare motifler , delikli motifler ve lale motifleri olmaktadır.

bayan Tığ İşi Yelek Modelleri

Kendinize en uygun olan yelek modelini seçerek örgünüzü yapmaya başlayabilirsiniz. Merak etmeyin bizler herkes daha kolay bir şekilde yapsın diye en basit yelekleri sayfamıza ekledik. Az bir şey tığ işini bilseniz bile burada bulunan yeleklerden birisini kolayca işleyebilir isteğinize göre süslemeler de yapabilirsiniz.

O zaman hanımlar fazla vakit kaybetmeden yeni sezona özel olan ve sosyal medyada çok ilgi gören tığ işi yelek modellerine daha yakından göz atalım.

çok güzel Tığ İşi Yelek Modelleri
değişik Tığ İşi Yelek Modelleri
en güzel Tığ İşi Yelek Modelleri
en yeni Tığ İşi Yelek Modelleri
farklı Tığ İşi Yelek Modelleri
güzel Tığ İşi Yelek Modelleri
kadın Tığ İşi Yelek Modelleri
kolay Tığ İşi Yelek Modelleri
Tığ İşi Yelek Modelleri 2021
Tığ İşi Yelek Modelleri facebook
Tığ İşi Yelek Modelleri
yeni sezon Tığ İşi Yelek Modelleri
yeni Tığ İşi Yelek Modelleri
yepyeni Tığ İşi Yelek Modelleri

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir